FK Jiskra Modrá - SK Plaston Šluknov

Modrá Šluknov

4:0 (2:0)

Modrá - SK Plaston Šluknov

Do první Modré zajížděl Plaston ve velmi oslabené sestavě. K e zraněním důležitých hráčů z minula přibyla neúčast z různých důvodů celé osy mužstva. Stoperská dvojice Holešovský, Lukáč i střední záložník a kapitán Kirchner a Šembera. Dostali tak znovu ve velkém příležitost dorostenci, když v základní sestavě jich bylo pět. Po dlouhodobém zranění se dostali do základní sestavy také Stelmaščuk a Navrátil. V takto zamotané sestavě mužstvo nemělo co ztratit a jelo si zápas s velkým favoritem užít.

Na skvělém trávníku se hrál fotbal hodně po zemi. Co Šluknov nechtěl, brzo inkasovat, se nepovedlo a hned ve 4. a 12.minutě inkasoval 2:0. Hlavně první trefa byla výstavní tvrdou střelou do šibenice. Kvalita byla na domácích hodně vidět, ale i hosté se přizpůsobili a snažili se kombinovat. Celkově to bylo slušné utkání. V první půli měl největší šanci Plastonu Lehrl, ale bohužel přestřelil.

Druhý poločas se v úvodu Plaston ještě více osmělil a byl lepším mužstvem. Po chvíli ovšem znovu uspěli domácí po obrovském závaru a bylo rozhodnuto 3:0. Největší šance Šluknova ve druhé půli měl Mikula, vystřelil vedle a Navrátil, střelu kryl domácí brankář. V závěru domácí zpečetili vítězství na 4:0.

Kluci určitě zaslouží pochvalu za bojovnost a snahu zahrát si fotbal. Bohužel domácí trestali laciné chyby a zaslouženě vyhráli.

Branky : Sýkora 2, Čapek Augustýn, Čapek Antonín

Rozhodčí : Husar - Holec, Benda
ŽK : 1-0
návštěva : 50 diváků

Sestava : Bednář - Čurgali Ladislav ml. - Baulovič, Hlávka, Jägr - Stelmaščuk, Lehrl, Kramer David, Mikula - Slanina, Navrátil
Střídal : Kirchner

Sestřih z utkání.

Fotky z utkání :

Milešov - Střekov 1:1 (0:1)Rumburk - Trmice 4:1 (2:1)Mojžíř - Roudnice B 5:3 (1:2)
Jílové - Hrobce 3:1 (1:1)Libouchec - Březiny 1:2 (0:1)Křešice - Pokratice 1:2 (0:0)