13. kolo - 16.11.2002 - I.B třída

Vaňov - SK Plaston Šluknov

Vaňov Šluknov

3:1 (2:1)

Tři hrubé chyby naší obrany během čtyř minut v úvodu utkání byly zapomenuty, když v 5.min Čurgali zblízka dává na 0:1 pro nás. Další průběh utkání ale ukázal, že naše chyby z úvodu nebyly náhodné. Ve 22.min domácí snadno vyrovnali na 1:1. Ve 40.min už to bylo 2:1 pro Vaňov.
Doufali jsme, že ve II.poločase vývoj utkání zvrátíme. Tolik chyb v jednom utkání jsme ještě v tomto ročníku neudělali. V 60.min z přímého kopu jsme dostali branku na 3:1. Řadu dalších šancí domácí trestuhodně neproměnili, nebo je zneškodnil náš brankář a to nás zachránilo od vyšší prohry. První porážka v soutěži, ale po nejhorším výkonu.

Branky
Dvořák 2, Machek - Čurgali

Rozhodčí
Klobása

Sestava
Dobeš, Holešovský, Hlavsa, Novotný P., Rýdl, Jírův, Kirchner, Stelmaščuk, Plachý, Blažek, Čurgali
Na střídání - Dušík, Svačina, Syrový

( )

Mojžíř - Lovosice 4:1 (3:0)H. Podluží - Všebořice 3:0 (1:0)Žitenice - Křešice 3:3 (2:3)
SKP Ústí - Rovné 1:1 (0:0)Březiny - Úštěk 3:2 (0:1)Bohušovice - Chabařovice 3:0 (2:0)