TJ Sokol Srbice - SK Plaston Šluknov

Srbice Šluknov

1:0 (0:0)

Srbice - SK Plaston Šluknov

Naše mužstvo jelo do Srbic s cílem získat body potřebné v boji o záchranu posílené o Očipku z Vilémova, který po dlouhé nemoci mohl nastoupit jen na část utkání. Po trestu již byl i Záruba a z dorostu jel s námi Altman. Chyběl jen Chlan, Moravec a v trestu Vichterey a tak mužstvo mělo i kvalitní střídačku.

První poločas bylo k vidění málo šancí. My jsme byli střelecky aktivnější, soupeř měl jednu velkou šanci.

Do druhé půle nebyl nikdo střídán, protože mužstvo působilo kompaktně, zodpovědně a hrálo s chutí. Nadále jsme byli aktivnější, bohužel však přišla slabá chvilka a to ve stejné době, jako proti Rumburku. První varování po standardní situaci zakončené do tyče a dorážka nad nestačila a tak rozhodl o utkání následný rohový kop. Přetažený centr vrátil zpět hlavou hráč domácích, první dorážku vyrazil ještě Janda před sebe, ale na druhou již neměl nárok. Zvýšili jsme ještě více aktivitu a hlavně střídající Očipka přidal potřebnou kvalitu ve finální fázi. Gól se bohužel vstřelit nepodařilo a tak utkání skončilo nejtěsnější možnou výhrou.

Co nám je platné, že trenér domácích řekne po utkání, že jsme byli lepší, když nevezeme domů ani bod. V dalším utkání zajíždíme do Pokratic, kde nepamatuji, že bychom někdy vyhráli. Je na čase to změnit a pokusit se získat body. S takovým přístupem k utkání jako v Srbicích musí body už konečně přijít.

Branka : Konečný

Rozhodčí : Karasinski - Čáka, Plzák
Návštěva : 50 divků
Střely na bránu: 5-9; střely mimo branku: 6-6; rohy: 5-3; fauly: 10-13; ofside: 1-4;

Sestava : Janda - Horák, Lukáč, Holešovský, Jägr - Šembera (65.Altman), Kirchner, Svoboda, Hajduk(75.Záruba) - Mikula, Kasal(55.Očipka)

Sestřih utkání

Fotky z utkání :

Jílové - Mojžíř 6:0 (2:0)Libouchec - Střekov 4:0 (1:0)Velké Březno - Křešice 2:1 (1:1)
Česká Kamenice - Hrobce 2:2 (2:2) PK(1:0)Rumburk - Pokratice 3:2 (2:2)Travčice - Soběchleby 4:1 (3:1)