Tak první varianta správně. Utkání zrušeno, Jiříkov se nesejde.

Doufám, že už jsou na neděli natištěna trika - 1.A. třída !!! Jiříkov se ani nesejde a i kdyby, tak pojede s bůrem domů a postup je předčasně náááááááááááš...........!!!

V sobotu 29.6.2019 se uskuteční již 13. ročník memoriálu Slávy Novotného na stadiónu SK Plaston Šluknov.
775 760 736 – Zdeněk Kirchner
777 318 940 – Petr Novotný
nebo tady na stránkách pod záložkou Klub / Aktuality.

prezident 20.května 2019, 11:25

Chybička se vloudila u B mužstva s Mikulášovicemi. Jarda Vyšohlíd dal 4 goly. Ve 3, 29, 38 a 83 minutě.

Chlumec vs Šluknov 1:2 20.května 2019, 07:23

Sestava: Janda- Zabilka, Dobeš, Schneider-Altman, Čurgali J., Kirchner, Mládek,- Záruba, Svoboda, Mikula,
Náhradníci:Hajduk, Čurgali L.ml.

Další venkovní utkání pro nás bylo opět složité, pro zranění a pracovní vytížení chybělo mnoho hráčů (Knížek, Holešovský, Lukáč, Didi, Švec) A na střidačce jsme měli pouze zraněné hráče, kteří mohli nastoupit pouze jako taktické střídání.

Do zápasu jsme vstoupili celkem dobře. První minuty byli celkem vyrovnané až okolo 20. minuty začali hrozit domácí a vypracovali si pár vyložených šancí. Naštěstí dnes se Káča vyspal do růžova a chytal jako za mlada. Podržel nás výbornými zákroky, tak jsme šli do kabin za vyrovnaného stavu.

Do druhé půle jsme se chtěli o něco zlepšit, to se nám podařilo po jednom dohrání rohového kopu, jsme vstřelili gol. který nás nakopnul. další minuty zápasu byl velice vyrovnaný šance byly na obou stranách. Naštěstí jsme byli my kdo udeřil po druhé. Poté přišla pasáž, kdy byli domácí trošku opařeni po dvou golech, nicméně po naší velké nedomluvě v obraně jsme zahráli rukou v pokutovém území v 80. minutě a domácí snížili na 2:1. Díky tomu byla poslední desetiminutovka ještě nervozní, ale naštěstí jsme si vítězství nenechali utéct.

Jsme rádi, že jsme to v našem hráčském stavu zvládli, za to si kluci zaslouží pochvalu, nicméně jsme si vědomi toho, že dnes to bylo spíše ubojované vítězství. Domácí si za své šance zasloužili remízu, ale bohužel pro ně, byla naše svatyně téměř uzamčena.

Tipér z výběžku 18.května 2019, 11:22

Vil.-Lovosice 3:1, Č.Kam. - Rbk 1:4, Chlumec - Šluk.A - 2:3, Rybniště - V.Šenov 1:5, Šluk.B - Mikulky 5:2, D.Poust. - Heřmanov 2:4.

manager SK 17.května 2019, 17:45

Zveme vilémovské fanoušky na sobotní mistr.zápas KP doma od 17 hodin proti Lovosicím. Sponzorem tomboly je pivovar Kocour, takže hlavní cena bude soudek piva. Přijďte fandit a bavit se, sluníčko zajištěno.

Šluknov vs Březiny 7:0 13.května 2019, 11:30

Sestava: Janda - Knížek, Lukáč, Schneider - Čurgali J., Holešovský, Dobeš, Didi - Mládek, Hajduk, Mikula
Náhradníci: Altman, Záruba, Švec, Zabilka, Čurgali L.ml.

Čekalo nás další důležité utkání, které bylo potřeba zvládnout. Před zápasem jsme byli velice nervozní, jestli nás vůbec bude dost. Velké množství hráčů se potýká s nějakým zraněním, tak bylo několik otazníků. Naštěstí pro nás jejich zdravotní stav dovolil většině zasáhnout do zápasu, alespoň na nějakou část do zápasu.

Do zápasu jsme dobře vstoupili, vytvořili jsme si mnoho šancí a ve 20 minutě. to bylo již 2:0, nicméně to mohlo být větším rozdílem. Poté se hra trošku vyrovnala, ale stále jsme byli mužstvo, které si vytvářelo větší šance. Z jedné takové jsme vstřelili 3. gol do poločasu.

Začátek druhého poločasu se nám příliš nevydařil. Hosté zvolili velice důraznou hru a často použili nedovolený zákrok na naše hráče. Pomohla nám, až střídání kolem 70. minuty. Oživili jsme hru a přidali další goly. Utkání jsme zaslouženě vyhráli a navýšili, tak náskok znovu na 8 bodů.

Teď bude důležitá opět regenerace a dát se dohromady na další zápas.

Pro rejpala z Rybniště. 13.května 2019, 11:21

Proč si tu stěžuješ. Jsou pravidla, která se musí dodržovat. Co kdyby si nedejbože něco stalo a ten hráč by někoho zranil. Nicméně vy jste šli do toho rizika. To vy jste kdo je ten špatnej. Neměl by hrát hráč na černo. Šli jste do toho rizika, že se to může zjistit. A když použijete hráče, kterýho tu u nás hodně lidí znát, tak se ani nedivím, že se na to přišlo. Jinak velice moudré rozhodnutí pro toho kluka, který hrál. Co jsem slyšel, tak je to nadějný dorostenec. Snad nedostane, také nějaký trest. Aby kvůli vám, pak nemohl hrát fotbal.

fanda 13.května 2019, 10:33

Proč sem pisateli z Rybnistě píšeš pořád, vyřid si to v Lipový s p. Bryndou a neotravuj na šluknovských stránkách, když se tak cítíš ukřivděný. Díky.

divak 12.května 2019, 19:09

Pánové ten brankař Těchlovic se mi nezdál ten určitě není jejich. Ten se svými 150 kg určitě chytá někde ČFL

Jaroslav Zeman 12.května 2019, 09:57

Zdravím, jak včera hrál B tým v Těchlovicích?

Tipér z výběžku 10.května 2019, 18:28

Srbice - Vilémov 2:1, Rumburk - Mojžíř 4:0, Šluknov - Březiny 7:0, V.Šenov - H.Podluží 1:2, Těchlovice - Lipová 1:3.

divak z Rbn 7.května 2019, 18:16

B mužstvu by postačil jeden šikovný funkcionář na OFS a byli by zase první

7.května 2019, 13:31

Já myslím,že v klidu. Acko si po této sezoně určitě to první místo zaslouží a pár smolných proher na tom nic nezmění.Naskok je dostatečný. I Bcko má teď nějak špatné období,to je škoda,bylo by super mít obě mužstva na prvním místě.Drzim palce

5.května 2019, 21:00

Prostě dochází na to, že Vám chybí ten dvanáctý, třináctý hráč, který odešel... je to prostě tak

5.května 2019, 17:59

Bohužel nám přišlo špatně období. Dnes bylo omluveno několik hráčů opět ze zranění.(Knizek, Čurgali J. Hajduk, Švec, Svoboda) Kirchner práce Altman omluven. A někteří hráli se zraněním. Dnes se jelo ve 12 lidech. Ve 30 minutě opět zranění a musel nastoupit ze stridacky Lada co taky není úplně fit.
Hodně změn v sestavě pak má vliv na výkon a bohužel nám to tam teď nepadá.
Dnes jsme byli opět lepším týmem, ale nedáme góly z velkých šanci a pak jsme dostali zbytečný gól ze standartky.

někdo 5.května 2019, 16:47

co tak sleduji tak A mužstvo na to poslední dobou pěkně sere, výkony tragický,výhry vydřený nebo prohra. to kluci jako už tolik počítají s výtězsvím skupiny že na to tak serou?

prezident 5.května 2019, 08:45

V pátek 3.5. sehrála domácí stará garda od 16 hod. přátelské utkání s Českou reprezentací Starostů. Utkání skončilo výhrou domácích 4 : 2.

manager SK 3.května 2019, 08:10

Zveme všechny vilémovské fanoušky na sobotní mistrovský zápas KP doma od 17 hodin s Krupkou, kde půjde o přímý souboj o 3.příčku v tabulce. Sponzorem tomboly je podnikatel Petr Jarolím, tipovačka a kvalitní občerstvení samozřejmostí. Bude asi pošmourno a ziminka, tak se pořádně obléci a zahřívat gročkem nebo svařáčkem. Těšíme se na vás.