Celkem 17587 příspěvků. Nový příspěvek můžete zadat zde (zadání nového příspěvku):
Dnes, 18:22

Jj, bengo to fakt v tom Šenově rozsekalo (-: Nejslabší soupeř zatím!

Fanny06 (Fans) Včera, 22:44

Tak, dnešní výjezd do Spořic super atmosféra výhra po penaltách 4:5 4:4 v normální hrací době. 2 body z venku super. Hoši děkujem !!! Díky také dětem kteří tam byly na turnaji a fandili s námi

manager SK Včera, 11:52

Zveme všechny vilémovské fanoušky na dnešní odpoledne, kdy hostíme doma velmi kvalitní tým z Perštejna od 17 hodin. Slosovatelné vstupenky, dopíjení burčáku, dětské hřiště, tipovací soutěž a kvalitní občerstvení samozřejmostí. Přijďte fandit a bavit se.

Fanoušek 13.září 2019, 07:55

Tipére trochu si ulít, my jedeme do Spořic vyhrát a Bengo do Šenova taky.

Tipér z výběžku 11.září 2019, 10:21

Vilémov - Perštejn 3:1, Rumburk - Liběšice 6:1, Spořice - Šluknov 4:1, V.Šenov - Lipová 5:2, Mikulášovice - Kr.Lípa 2:2, St.Křečany - D.Poustevna 1:4.

Bílina vs Šluknov 4:0 9.září 2019, 15:45

Sestava: Janda- Knížek, Zabilka, Schneider- Didi, Dobeš, Čurgali J. Holešovský - Mládek, Svoboda, Mikula
Náhradníci: Čurgali L. St., Altman
Omluveni: Čurgali, Hajduk, Lukáč, Švec, Bartoš, Kirchner

Už asi klasicky byl problém vůbec sestavit kádr. Pouze Bartoš nebyl z osobních důvodu, ostatní jsou zraněný. Do zápasu zasáhli další tři hráči se sebezapřením.

Soupeř hrál první domácí utkání a bojoval o první body což bylo po cely zapas zřejmé. Soupeř hrál velice tvrdě a obdržel několik žlutých karet.
Přesto jsme vstoupili do zápasu celkem dobře. Prvních dvacet minut jsme drželi více balon na kopackach, bohužel to nevedlo k žádné větší šanci. A naopak soupeř z jednoho odkupu a prohranem souboji vstřelil krásný gól z dálky. A o deset minut později přidal druhy po další rychle akci. My jsme mohli korigovat ještě do poločasu bohužel ve velké šanci byla naše střela zablokována.

Druhy poločas jsme začali výborně. Dostali jsme se do tlaku a vypracovali jsme si několik šanci a i jednu 100% kdy jsme sli sami na bránu. Bohužel střela skončila vedle tyče. Bohužel zafungovalo pravidlo nedáš dostaneš. Poté jsme otevřeli hru a spíše hrozili domácí a přidali ještě jeden gól. Kaňkou zápasu, která nám v naši situaci vůbec nepomůže byla červená karta pro Knízka za hrubé nesportovní chování.

Bohužel v průběhu prvního poločasu opět střídání zraněného hráče. To same pak ve druhé půli.
Po 4 zápasech 6 bodu v našem zdravotním stavu je asi odpovídající.

Referát píšu až když se dostanu na počítač vždy v pondělí 9.září 2019, 15:26

Hned na to jdu ;)

prezident 9.září 2019, 11:01

Dovoluji si touto cestou poděkovat rodičům naší mladší a starší přípravky, kteří se v roli vedoucích a trenérů našich mužstev zůčastnili v sobotu 31.7.19 Německo - českého turnaje v Beiersdorfu a nahradili trenéry mužstev, kteří se turnaje nemohli zúčastnit. Sice jsme ještě nedostali z Němecé strany oficiální výsledky, ale podle info zúčastněných, naši nejmladší skončili na 7. místě a starší na 5. místě.
Ještě jednou díky za obětavost a podporu dětí.

Dušan Blanár pro Zvědavce ... 9.září 2019, 10:20

On to Alex, nebo jiný dotyčný, co to píše, sem posléze hodí, neboj se nic. A jen pro tvé info níže:

Šluknov vs Roudnice 1:4 19.srpna 2019, 07:29
První zápas jsme chtěli zvládnout a vstoupit dobře do nové sezony. První dvacet minut bylo vyrovnaných vypracovali jsme si nějaké šance, bohužel jsme je nevyužili. Poté využil svojí první větší šanci soupeř a dostal se do vedení. Vstřelený gol dostal hosty na koně a ten byl poté lepší v kombinaci a přidal ... atd...

zvědavec 9.září 2019, 09:57

To jako když dostanete na prdel,tak referáty nebudou?

manager SK 5.září 2019, 18:13

Zvu tímto všechny vilémovské fanoušky a fanynky na důležitý sobotní mistrovský zápas KP, kdy doma hostíme od 17 hodin pro nás neoblíbený a nepříjemný tým z Kadaně. Sponzorem tomboly je Pivovar Kocour, tipovací soutěž a bohaté občerstvení samozřejmostí. Přijďte fandit a bavit se.

Tipér z výběžku 5.září 2019, 08:31

Jílové - Modrá 2:2, Vilémov - Kadaň 3:1, Bílina - Šluknov 2:1, Černovice - Rumburk 1:3, H.Podluží - V.Šenov 4:2, Březiny - Mikulášovice 3:1, Chřibská - Lipová 1:2, D.Poustevna - Rybniště 7:1.

Alex 3.září 2019, 19:30

V sobotu jede A mužstvo na další venkovní utkání ve 12 hodin do Bíliny. Bude se jezdit vždy busem pro 30 lidí, tak je vždy cca 12 volných míst. Pojeďte s námi na výjezd. Zájemci pište mi na 724665190.

Šluknov vs Klášterec nad Ohří 3:1 (1:1) 2.září 2019, 07:13

Sestava: Janda - Knížek, Lukáč, Schneider, - Zabilka, Dobeš, Čurgali J., Čurgali L. St., - Bartoš, Svoboda, Mikula
Náhradníci: Didi, Altman,
Goly: Svoboda, Mikula, Didi
Omluveni: Čurgali L. Ml. Hajduk, Kirchner, Mládek, Švec, Holešovský,
Další domácí utkání jsme chtěli potrvdit 3 body venku. Opět se nám sestava víceméně jen protočila. Chybělo tedy opět mnoho hráčů, přesto jsme věřili v zisk tří bodů.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a prvních dvacet minut jsme byli lepším týmem. Po krásné rychlé akci jsme vstřelili vedoucí gol. Vedení jsme bohužel neudrželi do poločasu. Minutu před koncem první půle jsme obdrželi gol z rohového kopu.

Druhý poločas byl vyrovnaný a šance byly na obou stranách. Naštěstí se nám podařilo proměnit 2 šance. Tak jsme mohli s domácími fanoušky slavit další tři body.

Pořád velice těžká situace ohledně hráčů. Dáváme to horko těžko dohromady. O to jsou body cennější.

DusanBe 31.srpna 2019, 21:07

Parta na dovce z Machova ozera fakticky dekuje za dnesni vyhru proti Klasterci ... Oleeee

Alex 31.srpna 2019, 14:08

Vilémov trefil 3-1, kéž by i nás

Copak Tiper 30.srpna 2019, 13:51

Už nám veřiš jo ? :O

Tipér z výběžku 30.srpna 2019, 12:34

Most - Vilémov 3:1, Rumburk - Libouchec 2:0, Šluknov - Klášterec 2:1, V.Šenov - Chřibská 5:2, Lipová - Boletice 6:1, Mikulášovice - H.Podluží 4:3.

Alex 30.srpna 2019, 10:41

Zveme diváky na sobotu v 17 hodin, kdy bude další domácí utkání s Kláštercem nad Ohří. Pokusíme se navázat na venkovní překvapivou výhru z Proboštova, přestože máme nadále obrovskou marodku. Potřebujeme vás, přijďte nás podpořit!!!

Fanny06 (Fans) 26.srpna 2019, 10:14

Super hoši jen tak dál, i když jsme nemohli tentokrát podpořit, a dálku jsme byly s vámi :-D teď doma Klášterec !!! :-D Hoši děkujem