Celkem 18068 příspěvků. Nový příspěvek můžete zadat zde (zadání nového příspěvku):

podnika co to da , ten ze studanky a ridi facr lb,takze v pohode

A.B 16.října 2020, 19:30

A jak dopadl ten pán ze Studánky :-)))

... 16.října 2020, 13:40

Roman Berbr, místopředseda Fotbalové asociace České republiky, byl zatčen. Kriminalisté ho spolu s dalšími osmnácti osobami zadrželi pro podezření z korupce a ovlivňování výsledků zápasů, jeden člověk je vyšetřován na svobodě. V sídle FAČR na pražském Strahově i na dalších místech republiky od rána zasahuje útvar Národní centrály proti organizovanému zločinu. Že by? :)

fanda 14.října 2020, 17:04

JB Včera, 16:03 ted si me rozesmál naivko

JB 13.října 2020, 16:03

Někdo kompetentní by se na kraji měl podívat na ta videa z utkání Ervěnice - Rumburk a Ervěnice - Šluknov a asi se zamyslet nad smysluplností hrát tuto soutěž. Ale kde není žalobce, není ani soudce. Doufám, že to Jirkovu nebude nic platné a ze soutěže vylítne.

Radlop 13.října 2020, 13:13

Stejná komedie jako s Rumburkem,nemám slov

celý 1. poločas Ervěnice Šluknov 13.října 2020, 08:55

pak tam je odkaz na druhý poločas. Koukněte velká podívaná :)

fanda 13.října 2020, 08:13

V tom Jirkově uz šmikli pred 14 dny Rumburk , uplně stejným zpusobem a ti černí havrani: brali, berou a brat budou, dokud nejací pitomci budou dávat

Alex 12.října 2020, 14:13

Ervěnice Jirkov-SK Šluknov 3-3 (0-3)
Věděli jsme, že každý zápas venku bude těžký. V A třídě nejsou slabé týmy. První poločas nám vyšel výborně. Brzy jsme šli do vedení a přidali druhý gól. Po nařízené penaltě nás zachránila tyč a do poločasu si dali domácí vlastní gól a tak jsme šli do kabin s krásným náskokem. Druhý poločas nechci komentovat, myslel jsem, že v této době již něco takového není možné. S odstupem času jsem rád za dva body a že to skončilo bez červených karet. Myslím, že domácí záchranu v soutěži bez problémů takto zvládnou... Nyní náš čeká vynucená pauza minimálně čtrnáct dní a doufejme, že se brzy zase bude hrát.

Koubič 10.října 2020, 12:33

Po poločase to vypadalo lépe....ale kluci díky moc za 2 body....škoda, že jsme jako fans nemohli jet s vámi :)

prezident 10.října 2020, 12:29

Výsledek skutečně 3 : 3, poločas 0 : 3, PK 3 : 4, branky Čurgali L. ml., Blažek, domácí vlastní v 1. poločase. Z venku dobré 2 body.

10.října 2020, 12:15

3:3 Výhra na penalty skoda

Koubič 10.října 2020, 11:48

Paráda kluci jedou :) Hlavně ať udrží :)

10.října 2020, 11:11

Áčko vede o poločase v Jirkove 3 : 0 parada

prezident 9.října 2020, 14:16

Blahopřejeme našemu gólmanovi k narození potomka, je to holčička Věřím, že to oslaví zítra vítězstvím.

prezident 8.října 2020, 18:43

Podle nového opatření vlády k šíření Covid-19 bude možné odehrát všechny zápasy této soboty a neděle bez diváků. Nemám informaci o žácích, zda budou hrát kvůli karanténě na 1.stupni ZŠ. Od pondělka 12.10.20 je stop všech našich utkání na 2 týdny. Uvidíme jak to dopadne s tréninky. Je možné sportovat venku do 20 lidí. ( fotbal, tenis ). FAČR podniká nějaké kroky, uvidíme.

7.října 2020, 19:00

Super,že se Emil zvedl,jen tak dál a i hodně bodů je díky Jandakovi, to je jistota

7.října 2020, 18:58

7.října 2020, 07:30