Kniha hostů

Celkem 17281 příspěvků. Nový příspěvek můžete zadat zde (zadání nového příspěvku):
Alex 13.listopadu 2018, 13:59

Velké Březno-Šluknov 0-6
V tomto utkání jsme potvrdili roli favorita a bez problémů zvítězili. Přijeli i naši FANS, kteří si to užili a byli hodně slyšet, za to jim patří dík. Domácí mají generační výměnu, v sestavě měli velké množství dorostenců. Jestli vydrží pohromadě, tak za pár let budou mít dobré mužstvo. V posledním domácím utkání hostíme v neděli ve 14 hodin Unčín a rádi bychom zakončili sezónu úspěšně. Přijďte naše mužstvo podpořit. Bude již chladno, tak připravíme svařák, grog a horkou griotku.

manageer SK 9.listopadu 2018, 18:08

Zveme všechny vilémovské fanoušky z celého okolí na zítřejší poslední mistrovský zápas KP na domácí půdě, kde hostíme nováčka z Dobroměřic. Výkop je již ve 14 hodin. Občerstvení zajištěno. Sponzorem utkání jsou Stavebniny Zatočil. Přijďte fandit a bavit se.

Dorost 9.listopadu 2018, 09:27

Zveme diváky na poslední domácí utkání proti prvnímu týmu tabulky, kterým je tým Velkého Března. Utkání je v sobotu od 10:00

Alex 5.listopadu 2018, 18:04

Šluknov-Dobkovice 2-1
Tentokrát se nám utkání vůbec nepovedlo, ale přesto jsme zvýšenou aktivitou ve druhém poločase zápas otočili. O to je to cennější. Takové zápasy bývají občas a je potřeba se z toho poučit. Samozřejmě k tomu přispěl i soupeř, který nás překvapil aktivní hrou a dařilo se mu i lépe kombinovat v první půli než nám.

Dušan Blanár ... 4.listopadu 2018, 23:01

Šluknov jedééééé .. ale bude to těžký, vo tom potom ......

Alex 1.listopadu 2018, 12:34

Jiříkov-Šluknov 0-4
Přijeli jsme do Jiříkova jako favoriti a dokázali jsme to i potvrdit, což v derby nebývá pravidlem. Byli jsme v první půli nervózní a neuklidnil nás ani první gól. I domácí si vytvořili šanci, ale podržel nás brankář. V druhé půli jsme již ovládli hřiště a s přehledem zvítězili. V dalším utkání hostíme doma Dobkovice v neděli ve 14 hodin. Má být poslední krásné počasí, tak toho využijte a přijďte mužstvo podpořit.

fanda 27.října 2018, 19:33

Miky na hraaaaaaad pan haaaaattrick

Fanda klub Vilémov 27.října 2018, 09:53

Dnešní dlouho očekávané derby s Modrou od 14,30 hodin navštíví i jeden z hrdinů z Bělehradu v roce 1986 - Karol Dobiáš, bývalého hráče Spartaku Trnava a Bohemians Praha, kterého se podařilo zajistit našemu Fanda klubu. Předá mimo jiné cenu nejlepšímu hráči, udělá slavnostní výkop a rozjede autogramiádu se svou nově napsanou knihou o fotbale, nebude chybět focení na přání apod. Takže zveme všechny naše fanoušky na dnešní sobotní odpoledne k nám na stadion.

Alex 27.října 2018, 00:10

Vilémov-Modrá 4:1Jiříkov-Šluknov 1:5, Střekov-Rbk 4-1H.Podluží-Mikulky 3:2 D.Poustevna-Boletice 3:1Jiřetín - V.Šenov 2:3 Lipová - D.Habartice 3:1Co vy na to ostatní tipéři ?

Labho 25.října 2018, 20:30

Vilemov-Modra 1:2,Jirikov-Sluk. 1:4,strekov-rbk 3:1,HH.Podluzi-mikulky 6:2,D.Poustevna-Boletice 4:2,Jiretin-senov 3:1,Lipova-D.Habartice 5:2

Tipér z výběžku 25.října 2018, 19:27

Vilémov-Modrá 2:1 na PK, Jiříkov-Šluknov 1:3, Střekov-Rbk 2:0, H.Podluží-Mikulky 4:1, D.Poustevna-Boletice 4:3, Jiřetín - V.Šenov 3:2, Lipová - D.Habartice 6:1.Co vy na to ostatní tipéři ?

manager SK 23.října 2018, 21:01

Zveme všechny fanoušky na sobotní derby utkání Krajského přeboru: Vilémov - Modrá od 14,30 hodin. Sponzorem utkání je firma MARPOL FRUIT, populární tipovací soutěž a bohaté občerstvení zajištěno. Přijďte fandit a bavit se.

Alex 23.října 2018, 16:23

Šluknov-Chlumec 7-1
I v chladném počasí přišel velký počet fanoušků, navíc FANS ve skvělé náladě pomalovaní v klubových barvách. Pozitivní atmosféra se přenesla i na hřiště a velmi brzy jsme dali dvě branky. To nás trochu uspalo, přestali jsme hrát ve stoprocentním nasazení a soupeř si vypracoval také dvě velké šance, které ovšem nevyužil. Pak jsme opět byli lepším týmem, ale další šanci jsme nevyužili. Komplikace přišla těsně před poločasem, kdy po standardce soupeř snížil. Do druhého poločasu jsme vstoupili stejně jako v prvním rychlým gólem, což bylo důležité pro další vývoj. Postupně jsme získávali více ze hry a po čtvrté brance bylo jasno. Pak již to byla exhibice a po pěkných akcích to skončilo debaklem hostů. V první půli byl soupeř hodně nebezpečný a určitě potrápí i další týmy. Po zápase proběhla tradiční děkovačka spokojených diváků.

Alex 15.října 2018, 10:08

Březiny-Šluknov 3-3, na penalty výhra
Do Březin jsme jeli bez několika opor, přesto jsme chtěli opět získat body. Prvních dvacet minut jsme hráli dobře, i když možná někdy zbytečně komplikovaně. Před poločasem jsme měli velký herní výpadek, kdy jsme obdrželi dva slepené góly. V druhé půli jsme zjednodušili hru a podařil se nám dokonalý obrat. Škoda jen vyrovnání těsně před koncem. V penaltovém rozstřelu jsme získali druhý bod. Po první půli to s námi vypadalo bledě, tak musíme být spokojeni, jak to dopadlo.

manager SK 12.října 2018, 12:55

Zveme všechny vilémovské fanoušky na sobotní mač KP doma proti posílenému silnému celku Srbic od 15,30 hodin. Sponzorem slosování vstupenek je Pivovar Kocour, takže hlavní cenou je soudek piva a pak další ceny - dárkové balení tohoto dobrého moku z Varnsdorfu. Tipovačka, kvalitní občerstvení a dětské hřiště tradičně připraveno. Přijďte fandit a bavit se.

Alex 8.října 2018, 10:48

Šluknov-Meziboří 1-1, na penalty výhra
Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, měli jsme hru pod kontrolou a trpělivě jsme kombinovali. Měli jsme několik velmi dobrých příležitostí, ale bohužel jsme je nevyužili. Soupeř si přijel pro bod, od začátku kouskoval hru, každý aut či rozehrání po přerušené hře trvalo věčnost. Před přestávkou měli velkou šanci i hosté, ale naštěstí ani oni neměli štěstí v zakončení.
Druhý poločas jsme opět začali aktivně, ale tlak postupně mizel. Silnou desetiminutovku soupeře jsme naštěstí přežili, když zachránil brankář a pomohlo břevno. Pak již jsme dokázali vstřelit gól my a vypadalo to na výhru. Ovšem hned po chvíli jsme ztratili koncentraci a hosté vyrovnali. V závěru jsme mohli rozhodnout, ovšem brankář včas vyběhl a zlikvidoval naší šanci. Důležitý druhý bod jsme v penaltovém roztřelu nakonec získali a tak udrželi první místo v tabulce. Druhé Hostovice prohráli a tak máme tříbodový náskok.
Na utkání dorazil velký počet diváků a byli slyšet, za to jim patří velký dík.

xy 6.října 2018, 20:25

Do sportu politika patří, už od nedávna, co sport započal.

Jarda 6.října 2018, 18:47