Kniha hostů

Celkem 17344 příspěvků. Nový příspěvek můžete zadat zde (zadání nového příspěvku):
manager SK 20.března 2019, 22:04

Zveme tímto všechny Vilémovské fanoušky z celého okolí na první domácí mistrovský zápas KP s Brnou tuto sobotu 23.3. od 15 hodin. V tombole je soudek piva Budvar a dalších 5 lahví sektu Mucha. Uvidíte i spousty novinek, nechte se překvapit. Jedna z nich je i nový dětský kolotoč. Tipovací soutěž a bohaté občerstvení je u nás již samozřejmostí. Přijďte fandit a bavit se.

Dresy 20.března 2019, 16:09

Je to iniciativa hráčů. Chtějí nové dresy se jmény a čísly. a stávající název stále platí.
Pokud někdo bude chtít Může mi napsat na fb Láďa Čurgali.

Drezy 20.března 2019, 15:15

Alexi vy objednáváte nové drezy se stávájícím logem a přitom uvažujete o změně názvu klubu ???
Něco jsem nepochopil ?

Tipér z výběžku 20.března 2019, 09:30

Vilémov - Brná 2:1, Jílové - Štětí 0:2, Modrá - H.Jiřetín 3:1, Oldřichov - Rumburk 1:0, Trmice - Šluknov 0:5, Hostovice - Jiříkov 3:1

Šluknov vs Velký Šenov 6:1 (2:0) 18.března 2019, 10:39

Sestava: Palla - Schneider, Zabilka, Holešovský - Jirsa, Svoboda, Čurgali K., Švec - Mikula, Čurgali L. ml., Čurgali L. st.
Střídačka: Zajíček, Hajduk
Góly: 2x Čurgali L. st., Mikula, Hajduk Čurgali L. ml., Zajíček

Poslední přátelské utkání jsme absolvovali opět v neúplné sestavě (angíny, práce).
Vynucené změny v týmu byly znát na souhře mužstva a na kombinaci. Ze začátku utkání chyběl pohyb a výběr správného řešení situací, proto se stav 0:0 držel, až přibližně do 25 minuty, kdy jsme se prosadili z rohového kopu. Do poločasu jsme ještě přidali jeden gol po pěkné brejkové situaci.

Druhý poločas přišlo menší zlepšení, kde se nám podařilo několik akcí, ze kterých jsme vstřelili i další goly.

Zápas nám ukázal nedostatky, kterých je potřeba se vyvarovat v mistrovském utkání, proto se na ně zaměříme v tomto týdnu a těšíme se na první zápas.

14.března 2019, 18:13

Hráčskou i gólovou. Kvalita je k ničemu

14.března 2019, 14:56

V Šenově se hraje jen na kvantitu

Fanda 13.března 2019, 11:45

Tak snad už v tý generálce vyhrajete ! I když Šenováci dostali od Dobkovičáků 11-tku Kozla a dali jen jednu šmudlu, to je taky úroveň teda. Takže tip = 16:1 (Mikula 9)

Šluknov vs Rumburk 2:6 (1:0) 9.března 2019, 15:22

Sestava: Palla- vostrovsky, zabilka, Schneider- Altman, Čurgali L. Ml., Didi, Švec- mikula, hajduk, Jirsa
Stridacka: Zajíček, Koukol

První poločas jsme byli lepším týmem, vytvořili jsme si několik šancí, ze které jsme vstřelil pouze jeden gól. Bohužel jsme neproměnili pokutový kop.
Druhy poločas, jsme si asi mysleli, ze to půjde samo a značně motivovaný soupeř, využil našeho zaváhání hned po par minutách a vstřelil 3 slepene góly. V dalších minutách se hra vyrovnala a byli šance na obou stranách. V 70 minutě se nám podařilo snížit na 2:3, bohužel v 80 minutě vstřelil soupeř gól na 2:4. V posledních 5 minutách jsme dostali další dva zbytečně góly.

Alex 4.března 2019, 09:52

V sobotu v 10 hodin hrajeme přípravné utkání s Rumburkem v Sebnitz na nové umělce. Zveme fanoušky, není to tak daleko, tak přijeďte fandit.

3.března 2019, 19:43