26.04.2014   10:00  Šluknov - volno

A mužstvo
19.04.2014 | I.A třída
Jílové - SK Plaston Šluknov 1:0 (0:0)
Šluknov přijel potvrdit minulou výhru i do Jílového a chtěl získat alespoň bod. Utkání nebylo moc pohledné. Domácí vsadili taktiku na velkém důrazu, o čemž svědčí 30 faulů za 90 minut. Dle očekávání byli domácí nejnebezpečnější při standardních situací

12.04.2014 | I.A třída
SK Plaston Šluknov - Libouchec 3:0 (0:0)
Šluknov potřeboval konečně bodovat po třech smolných prohrách 1-2. Majitel restaurace na hřišti věnoval na toto utkání tablet, který se losoval ze zakoupených vstupenek. To přispělo k velmi pěkné divácké kulise a stane se to tradicí na domácí utkání. I
Dorost
20.04.2014 | I.A třída
SK Plaston Šluknov - Březiny 6:0 (2:0)
Na dnešní zápas k nám zavítal soupeř z Březin který se držel na 7 místě (teď už na 8), chtěli jsme dát rychlý góly a mít hru pod kontrolou... 11. minuta: Altman střílel z vápna na první tyč 1:0 22. minuta: Heinrich spracoval centr, který mířil do vápna

13.04.2014 | I.A třída
Skorotice - SK Plaston Šluknov 4:6 (1:3)
23. minuta - Heinrich 1:0 z vápna krásnou střelou uklidil balón za čáru o tyč. 24. minuta - chyba ve vápně a soupeř udeřil 1:1. 33. minuta - Chlan krásnou kolmicí našel nabíhajícího Mráze, který nezaváhal a k zadní tyči nedal brankáři šanci. 38. minuta
B mužstvo
20.04.2014 | II. třída
Staré Křečany - SK Plaston Šluknov B 0:1 (0:1)
Mistrovské utkání 18.kola II.třídy. Branka : Jarábek Martin Rozhodčí : Kožár - Forro, Mokráček ŽK : Cerman, Hroděj, Vyskočil, Calvitti - Jarábek Dominik, Mikula, Moravec, Svoboda Návštěva : 110 diváků

12.04.2014 | II. třída
SK Plaston Šluknov B - Dolní Poustevna 5:0 (2:0)
Mistrovské utkání 17.kola II.třídy. Branky : Jarábek Martin 2, Jarábek Dominik, Fišer, Suk
Zápis ze schůze
Zápis ze schůze výboru oddílu kopané SK Plaston Šluknov konané dne 22.4.2014 přítomni : Kolomazník, Čurgali, Novotný, Š

16.04.2014
Zápis ze schůze výboru oddílu kopané SK Plaston Šluknov konané dne 15.4.2014 přítomni : Kolomazník, Čurgali, Horák , Jan
Starší žáci
Lovosice - SK Plaston Šluknov 0:0 PK(5:4)
K dnešnímu mistrovskému utkání jsme zajeli do Lovosic. Dle umístění v tabulce nás nečekal lehký soupeř, byl aktuálně na 3. místě. Již v týdnu jsme museli řešit několik variant sestavy ohledně vykartovaných, nemocných, či jinak zaneprázdněných hráčů. Dn

SK Plaston Šluknov - Modrá 0:3 (0:1)
Mistrovské utkání 13.kola I.A třídy starších žáků.
Mladší žáci
19.04.2014 | okresní přebor
SK Plaston Šluknov - Markvartice 3:1 (2:0)
Mistrovské utkání 16.kola okresní soutěže mladších žáků. Branky : Dvořák, Žampach, Bartoš - Hübsch

12.04.2014 | okresní přebor
Modrá - SK Plaston Šluknov 4:0 (1:0)
Mistrovské utkání 15.kola okresní soutěže mladších žáků. Branky : Leskovjan, Mařík, Kudrmann, Kunta Rozhodčí : Janda Návštěva : 30 diváků