20.04.2014   14:00  Staré Křečany - Šluknov

19.04.2014   10:00  Šluknov - Markvartice

A mužstvo
12.04.2014 | I.A třída
SK Plaston Šluknov - Libouchec 3:0 (0:0)
Šluknov potřeboval konečně bodovat po třech smolných prohrách 1-2. Majitel restaurace na hřišti věnoval na toto utkání tablet, který se losoval ze zakoupených vstupenek. To přispělo k velmi pěkné divácké kulise a stane se to tradicí na domácí utkání. I

05.04.2014 | I.A třída
Velké Březno - SK Plaston Šluknov 2:1 (0:0)
Šluknov přijel do Velkého Března protrhnout jarní smůlu a konečně bodovat. Soupeř je také ohrožen v sestupovém pásmu, tak se čekal tuhý boj. Domácí nastoupili posílení o dva hráče Neštěmic, přesto od úvodu byl aktivnější Šluknov. Ve finální části ovšem
Dorost
13.04.2014 | I.A třída
Skorotice - SK Plaston Šluknov 4:6 (1:3)
23. minuta - Heinrich 1:0 z vápna krásnou střelou uklidil balón za čáru o tyč. 24. minuta - chyba ve vápně a soupeř udeřil 1:1. 33. minuta - Chlan krásnou kolmicí našel nabíhajícího Mráze, který nezaváhal a k zadní tyči nedal brankáři šanci. 38. minuta

06.04.2014 | I.A třída
SK Plaston Šluknov - Benešov n./Pl. 8:2 (5:2)
Dnes jsme přivítali konkurenta o vršek tabulky Benešov. Našim jasným cílem bylo vyhrát a uchovat si naději na stoupající postup tabulkou. Hned od úvodu jsme si vytvořili tlak a v páté min. Holečkův centr uklidil hlavou do šibenice Heinrich 1:0. Dalš
B mužstvo
12.04.2014 | II. třída
SK Plaston Šluknov B - Dolní Poustevna 5:0 (2:0)
Mistrovské utkání 17.kola II.třídy. Branky : Jarábek Martin 2, Jarábek Dominik, Fišer, Suk

05.04.2014 | II. třída
Sport. areál Děčín - SK Plaston Šluknov B 6:2 (5:1)
K tomuto utkání jsme jeli na hřiště favorita soutěže, který ještě nepoznal v této soutěži porážku a navíc nám v pozimním utkání udělil na našem hřišti osmi gólovou porážku. Našim cílem tedy bylo být alespoň důstojným soupeřem. Začátek utkání byl pro ná
Zápis ze schůze
Zápis ze schůze výboru oddílu kopané SK Plaston Šluknov konané dne 15.4.2014 přítomni : Kolomazník, Čurgali, Horák , Jan

09.04.2014
Zápis ze schůze výboru oddílu kopané SK Plaston Šluknov konané dne 8.4.2014 přítomni : Kolomazník, Čurgali, Novotný, Št
Starší žáci
SK Plaston Šluknov - Modrá 0:3 (0:1)
Mistrovské utkání 13.kola I.A třídy starších žáků.

Podlusky - SK Plaston Šluknov 1:2 (1:1)
K prvnímu jarnímu utkání jsme zajížděli do Podlusek, asi nejdál, co v naší soutěži jde, a proto jsme se nechtěli vracet s prázdnou. To se nám povedlo, takže v mužstvu panuje obrovská spokojenost. Utkání začalo počátečním vzájemným oťukáváním a zjišťo
Mladší žáci
12.04.2014 | okresní přebor
Modrá - SK Plaston Šluknov 4:0 (1:0)
Mistrovské utkání 15.kola okresní soutěže mladších žáků. Branky : Leskovjan, Mařík, Kudrmann, Kunta Rozhodčí : Janda Návštěva : 30 diváků

06.04.2014 | okresní přebor
SK Plaston Šluknov - Benešov n./Pl. 0:2 (0:1)
Mistrovské utkání 14.kola okresní soutěže mladších žáků. Branky : Kolárik, Kunc Rozhodčí : Skabrouth Návštěva : 25 diváků