04.10.2014   16:00  Velké Březno - Šluknov

04.10.2014   10:00  Jiříkov - Šluknov

A mužstvo
27.09.2014 | I.A třída
SK Plaston Šluknov - Křešice 4:1 (3:1)
V tomto utkání jsme chtěli konečně před domácími diváky zvítězit v normální hrací době a udělat jim i nám radost. Na utkání přišli diváci v hojném počtu a opravdu skvěle fandili a byli jak se říká dvanáctým hráčem Šluknova. Hned v úvodu se podařilo co

13.09.2014 | I.A třída
SK Plaston Šluknov - Srbice 1:2 (0:1)
Dnes jsme neměli den. První půli jsme totálně zaspali, kazili jsme co jsme mohli. Soupeř se dostal do vedení po rohu a měl více ze hry i nadále. Přesto jsme mohli vyrovnat po rohu, ale Horák hlavou minul. Těsně před půlí nás zachránila před pohromou ty
Dorost
28.09.2014 | Krajský přebor
Bílina - SK Plaston Šluknov 5:1 (3:1)
Mistrovské utkání 8.kola krajského přeboru staršího dorostu.

21.09.2014 | Krajský přebor
SK Plaston Šluknov - Ervěnice 0:5 (0:3)
V dalším mistrovském utkání krajského přeboru staršího dorostu jsme na domácí půdě přivítali Ervěnice. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, s dobrým pohybem, hosty jsme napadali a byli jsme jim vyrovnaným soupeřem. Jenže hosté podnikli v 16. minutě rychlý
B mužstvo
28.09.2014 | II. třída
SK Plaston Šluknov B - Dolní Poustevna odloženo
Zápas byl pro silně podmáčené hřiště v Lipové odložen.

21.09.2014 | II. třída
Staré Křečany - SK Plaston Šluknov B 1:1 (0:0) PK 3:1
Mistrovské utkání 5.kola II.třídy. Branky : Posnar - Vyšohlíd Rozhodčí : Musil - Hejl, Skabrouth ŽK : Cerman, Rigo - Dvořák, Suk, Zadina Návštěva : 60 diváků
Zápis ze schůze
Zápis ze schůze výboru oddílu kopané SK Plaston Šluknov konané dne 30.9.2014 přítomni : Kolomazník, Čurgali, Štěpánek,

24.09.2014
Zápis ze schůze výboru oddílu kopané SK Plaston Šluknov konané dne 23.9.2014 přítomni : Kolomazník, Čurgali, Novotný +
Starší žáci
Bílina - SK Plaston Šluknov 9:1 (2:0)
Mistrovské utkání 8.kola krajského přeboru mladšího dorostu.

SK Plaston Šluknov - Ervěnice 2:2 (1:2) PK4:3
V dalším mistrovském utkání krajského přeboru mladšího jsme na domácí půdě přivítali Ervěnice. Zápas jsme začali skvěle, ve 3. minutě zatáhl po straně míč Dostál , nacentroval před bránu a tam už si Mládek věděl rady 1:0 . Hned vzápětí opět Mládek
Mladší žáci
20.09.2014 | okresní přebor
Dolní Poustevna - SK Plaston Šluknov 2:6 (0:2)
Mistrovské utkání 3.kola okresní soutěže mladších žáků skupiny Sever. Branky: Hauser, Šimek - Dvořák 3, Žampach 3 Rozhodčí : Skabrouth Návštěva : 10 diváků

13.09.2014 | okresní přebor
SK Plaston Šluknov - Rumburk 6:1 (3:0)
Mistrovské utkání 2.kola okresního přeboru mladších žáků skupiny Sever. Branky : Holešovský 3, Bartoš 2, Žampach - vlastní Rozhodčí : Musil Návštěva : 20 diváků