09.05.2015   10:00  Jiříkov - Šluknov

A mužstvo
02.05.2015 | I.A třída
SK Plaston Šluknov - Velké Březno 2:2 (2:0) PK 3:4
Dnes nám chybělo hodně hráčů z různých důvodů (Holešovský, Svoboda, Schneider, Zadina, Koukol, Blažek), přesto jsme chtěli v utkání zvítězit. První poločas byl z naší strany z mého pohledu vynikající, hráči, kteří se dostali na hřiště, plně nahradili c

25.04.2015 | I.A třída
Křešice - SK Plaston Šluknov 1:0 (0:0)
Na toto utkání jsme jeli s myšlenkami na body, což se nakonec nepodařilo. Mrzí mě to hodně a to jak kvůli FANS, kteří jsou skvělí a jezdí s námi na každý zápas, tak i kvůli hráčům, na kterých vidím zápal a 100% nasazení. Byl to další zápas, kde jsme in
Dorost
03.05.2015 | Krajský přebor
Litvínov - SK Plaston Šluknov 0:1 (0:1)
V dalším zápase jsme zajížděli do dalekého Litvínova, který hájil 3 příčku v tabulce a kde jsme chtěli ukázat, že vysoká prohra s Roudnicí bylo jen nepovedeným utkáním. To se nám povedlo. V 20. minutě se k míči postavilo trio Schneider , Altman, Brda

01.05.2015 | Krajský přebor
SK Plaston Šluknov - Roudnice n./L. 0:14 (0:9)
V dalším domácím zápase jsme chtěli navázat na dvě vítězná utkání a ukázat, že se dokážeme porvat i s lídrem soutěže. To se nám bohužel nepovedlo a po několika chybách jsme v 20. minutě prohrávali o čtyři góly. Tím jsme dostali hostující tým do dobré n
B mužstvo
03.05.2015 | II. třída
SK Plaston Šluknov B - volno
Ve dvacátém kole okresního přeboru mužů měl náš tým volno, protože mužstvo Sport areálu Děčín se na jaře odhlásilo ze soutěže.

25.04.2015 | II. třída
Dolní Poustevna - SK Plaston Šluknov B 1:1 (0:1) PK(2:4)
Mistrovské utkání 19.kola II.třídy. Branky : Suk - Karpíšek Rozhodčí : Procházka - Pilecký, Havran ŽK : Karpíšek, Kern, Mitternacht - Rybář, Beneš Návštěva : 70 diváků
Zápis ze schůze
Zápis ze schůze výboru oddílu kopané SK Plaston Šluknov konané dne 29.4.2015 přítomni : Kolomazník, Čurgali, Štěpánek,

22.04.2015
Zápis ze schůze výboru oddílu kopané SK Plaston Šluknov konané dne 21.4.2015 přítomni : Kolomazník, Čurgali omluveni :
Starší žáci
Litvínov - SK Plaston Šluknov 7:1 (2:0)
Dnes nám opět chyběli nějací hráči, tak se musím opakovat jako v předešlém zápase, kdy mladší hráči pomohli k vítězství starších. Opět všechny musím pochválit, velice těžký zápas, ale podali bojovný výkon a náš jediný čestný úspěch zaznamenal Žák a v

SK Plaston Šluknov - Roudnice n./L. 0:9
Mladším opět trošku uškodilo, že několik hráčů pomáhalo starším. Přesto i když podlehli silnému soupeři 9:0, tak je musím chválit, protože se snažili a bojovali. Překvapivě největší naší šanci měl ten nejmenší a to Martin Vostrovský , který po uvolněn
Mladší žáci
25.04.2015 | okresní přebor
Dolní Poustevna - SK Plaston Šluknov 3:4 (3:3)
Mistrovské utkání okresního přeboru mladších žáků. Branky : Hauser 3 - Šulc 2, Dvořák, Holešovský