Diskuse

Zde můžete zanechat svůj vzkaz ( nevhodné příspěvky vymažu )

Počet komentářů: 63

 1. Honza S napsal:

  Krásné stránky Petře!!Taky gratuluji za vítězství v celé soutěži!

 2. L. Sklenář napsal:

  Zveme všechny fanoušky na sobotní mistrovský zápas KP do Vilémova, kde domácí tým hostí od 17 hodin mužstvo Milešova. V předzápase od 14,30 hodin se utkají v tradičním sponzorském derby týmy STAPU proti TRATECU. Bohatá tombola, slosovatelné vstupenky, tipovací soutěž, rožnění, dětské hřiště apod. Přijeďte fandit a bavit se.

 3. L. Sklenář napsal:

  Pozvánka na středeční zápas Vilémov – Teplice U 19 od 17 hodin. Příležitost dostanou především všichni hráči z širšího kádru, aby ukázali, že na to mají. Bohaté občerstvení jako vždy zajištěno. Přijďte se bavit fotbalem.

 4. L. Sklenář napsal:

  Zveme všechny naše fanoušky na první mistr.zápas KP tuto sobotu do Vilémova, který hostí mužstvo Neštěmic. Výkop je v 17 hodin. V předzápase se utkají ligová mužstva žen Liberce proti Krupce od 14 hodin.Obě mužstva představí nové hráče. Bohatá tombola i občerstvení zajištěno.

 5. L. Sklenář napsal:

  Zveme všechny fanoušky na slavnostní otevření nové hrací plochy u nás ve Vilémově tuto sobotu 22.6.2013. Zahájení je v 16 hodin zápasem Dívčí jedenáctky proti Staré gardě nad 60 let a pak bude od 17 hodin následovat souboj výběru Vilémova proti Internacionálům České republiky, kde se objeví známé tváře minulých let jako např. – Macho, Bittengel, Čabala, Kabyl, Fiala, Mičinec, Jirka Němec, Ondra, P.Rada (současný trenér reprezentace), Samek, Štambacher, Fr.Veselý, Vašíček, Verbíř. Po skončení zápasu bude autogramiáda a živá beseda se všemi Internacionály, taneční zábava s živou hudbou a zpěvem J. Šimáčka a na závěr pak velkolepý ohňostroj. Pro děti bude otevřeno dětské hřiště se všemi atrakcemi a ve stáncích se bude točit Staropramen, rožnit klobásy, steaky a péci langoše a bramboráky. Všichni jste zváni.

 6. L. Sklenář napsal:

  Nejprve gratulace k záchraně A-mužstva. Jinak za to dostane tento tým od naší firmy nejen sponzorský finanční dar, ale i nové trenýrky ušité na míru.

  A jinak z mého soudku:¨
  Zvu všechny fanoušky k nám do Vilémova na tuto sobotu na veledůležitý zápas divize skupiny B proti Čelákovicím od 17h, kde nám jde o všechno. Přijďte nám fandit. Díky.

 7. Jitka napsal:

  Gratuluji „C“ za skvělou sezonu. Perfektní závěr.

 8. Anonym napsal:

  Petře ,perfektní.Franta

 9. Petr napsal:

  Vašku skvělý výkon ;o) gratulace k áčku

 10. manager SK napsal:

  Zveme všechny fanoušky z výběžku na zítřejší sobotní mistrovský zápas divize do Varnsdorfu, kde se hraje důležité utkání o záchranu mezi Vilémovem a Českým Brodem. Výkop je v 16,30 hodin na místní umělce. Občerstvení zajištěno. Přijeďte fandit.

 11. Honza S. napsal:

  Děkuji především Petrovi a Pepovi za zvrácení výsledku a první body v jarní části!Snad překvapíme v Jičíně a přivezeme body!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *