Poprvé proti Skalici B a hned vítězně

V pátém kole KP2 jsme zajížděli na kuželnu do Skalice k utkání proti nováčkovi soutěže týmu Skalice B.

K utkání jsme nastoupili ve složení Petr Tichý, Honza Marušák, Dušan Knobloch a Anita Morkusová.
Petr začal na dvojce výborně do plných, s dorážkou už to bylo , přesto po půlce vedl o 12 kuželek. Na jedničce pokračoval se slušným výkonem do plných. V dorážce si ale neotevřel a dorážel maximálně po jedné kuželce. Soupeřka se na dvojce také trápila, takže Petr i přes nevalný výkon na jedničce zvýšil náskok na celkový rozdíl 19 kuželek a náhozem 420 získal první bod.
Honza se rozehrával pomaleji, na dvojce měl slušný plný, s dorážkou už to bylo horší. Soupeřka mu po půlce nadělila 18 kuželek. To ho nakoplo a na jedničce se rozjel. Skvělými plnými a výbornou dorážkou srovnal rozdíl z první půlky a nakonec zvítězil o 4 kuželky výkonem 415 a připsal nám druhý bod.
Souboj jedniček obou týmů byl napínavý až do konce. Lépe začal na dvojce Dušan, po plných a půlce dorážky vedl. Edovi se na jedničce v dorážce povedly tři hodovky a napínavou půli vyhrál o jedinou kuželku výkonem 223. Dušan si dál hrál na jedničce svou hru a trpělivě šel za vítězstvím. Využil zrádnosti dvojky při dorážce a porazil Edu o 3 kuželky nejlepším výkonem utkání 437 kuželek. Získal tím pro nás třetí bod a jistotu, že si z utkání minimálně jeden bod odvezeme.
Anita po problémech s kolenem nastoupila po tréninkovém výpadku, díky její zkušenosti to na hře nebylo znát. Soupeřka měla lepší plné ale v dorážce se hledala, což Anita využila a po půlce vedla o 12 kuželek. Na jedničce měla opět výborné plné, ale dorážka jí už tolik nesedla. I tak ale pro nás získala čtvrtý bod, když výkonem 415 kuželek porazila soupeřku o 11 kuželek.

Utkání jsme dovedli do vítězného konce 0:6 , což jsme před zápasem nečekali.

 

SK Skalice B
1650 0:6 1687 SK Plaston Šluknov B
(3:5)
Landová Martina 401 0:2 420 Tichý Petr
Kozáková Jaroslava 411 1:1 415 Marušák Jan
Kezer Eduard 434 1:1 437 Knobloch Dušan
Javorková Petra 404 1:1 415 Morkusová Anita

Zpravodaj 5.kola zde

Několik snímků :

V Chrastavě jsme suveréně zvítězili
Nečekaně těsná porážka Lokomotivy Liberec

Mohlo by se vám líbit...