Dorost - utkání sezóny 2003 / 2004

1. kolo - 17.8.2003 - I.A třída

TJ Spartak Boletice nad Labem - SK Plaston Šluknov

Boletice Šluknov

2:4 (1:1)

Boletice - SK Plaston Šluknov

K úvodnímu zápasu jsme zajížděli do Boletic, za účelem plného bodového zisku, což se nám podařilo díky velkému nasazení všech hráčů, hlavně ve II. pločase.Po opatrném úvodu utkání jsme získali převahu, kterou v 16.min korunoval Franta Koňák vedoucí brankou 0:1. Po řadě nepřesných přihrávek, kdy vázla naše kombinace způsobená hlavně díky nekvalitnímu hřišti, přišla 30.minuta. V ní po nedorozumění obránců a brankáře fauloval Kysela útočníka domácích a ti z penalty srovnávají na 1:1. Tímto výsledkem končí velmi nepohledný I.poločas.
Hned v úvodu II.poločasu se podařilo to, co jsme od hráčů chtěli a to vstřelit branky. V 55.min se ve vápně uvolnil Jakub Novotný a pěknou střelou nedal brankáři domácích šanci 1:2. Po pěkné kombinaci Hnilici a Diviše se Standa Diviš nemýlil a v 65.min jsme vedli již 1:3. Po chvilkovém výpadku našich hráčů jsme dovolili domácím v 75.min snížit na 2:3. To bylo ze strany domácích vše. Závěr patřil našim hráčům, když v 82.min dokázal Ondra Moravec překrásnou střelou upravit na konečných 2:4 pro Šluknov.
Výsledek mohl být lepší, ale nedokázali jsme využít ani ty nejvyloženější šance. Přesto bychom chtěli hráčům za předvedenou hru (hlavně v II.poločase ) poděkovat.

Branky : Koňák, Novotný, Diviš a Moravec

Sestava : Kysela - Žolnír, Schneider J., Hnilica - Moravec - Koňák, Kafka, Koukol, Šopov - Diviš, Novotný

Ostatní utkání :

zatím nedodány

Aktuální tabulka :

zatím nedodány