SK Plaston Šluknov - TJ Spartak Boletice nad Labem

Šluknov Boletice

4:2 (1:1)

SK Plaston Šluknov - Boletice

Naše mužstvo nastupovalo proti družstvu,které se nacházelo na posledním místě tabulky, a nic než tři body za vítězství a upevnění druhé příčky v tabulce si nepřipouštělo. Utkání hrané za krásného počasí na travnatém hřišti, za velké návštěvy diváků, jsme velmi dobře rozehráli. Již v 8.minutě jsme Lehrlem otevřeli skóre1:0. Bohužel na dlouhé minuty to bylo z naší strany vše. I přes počáteční mírnou převahu jsme po zaváhání obrany inkasovali ve 30.minutě a soupeře jsme tím dostali nečekaně do zápasu. Naštěstí se našemu mužstvu podařilo v druhé půli rychle vstřelit dvě branky a to v 50.minutě opět Honzou Lehrlem a v 60.minutě Petrem Holičem. Poté se utkání převážně hrálo uprostřed hřiště bez větších šancí na obou stranách, spíše se hrál fotbal s mnoha herními chybami. Naštěstí v 75.minutě se našemu celku přeci jen podařilo vstřelit ještě jednu branku Martinem Píšou, a tak definitivně rozhodnout utkání v náš prospěch. Bohužel naše herní trápení trvalo až do konce utkání, kdy nervozita na našich kopačkách vyvrcholila v 80. minutě druhým gólem v naší síti. V nervózním závěru i zbytečným faulem Beneše.

Branky : Lehrl 2, Holič Petr, Píša - Sirka, Voldřich

Rozhodčí : Štastný
Návštěva : 70 diváků

Sestava : Žák - Beneš, Holič J., Sklenář, Pavlovič - Kramer, Gall, Skotnica, Píša - Lehrl, Holič P.
Střídali : Kafka, Jiřena, Šulc

Markvartice - Jílové 3:1 (0:1)Malšovice - Jiříkov 4:4 (2:2)Libouchec - Prysk 0:1 (0:1)
Kovostroj Děčín - Benešov n.Pl. 2:0 (1:0)