Aktuálně z klubu

zveřejněno 28.8.2019

Německo-český dětský fotbalový turnaj v Beiersdorfu

O víkendu 30.08.-01.09.2019 bude Beiersdorf mezinárodní. Fotbalová škola „Kickfixx“ z Oppachu pořádá úžasný víkend ve společném projektu s SK Plastonem Šluknov pro německé a české děti ve věku od 7 do 10 let.

Společně s českým partnerským klubem SK Plaston Šluknov se dne 31.08.19 uskuteční fotbalový turnaj pro juniorské týmy F a E na malém fotbalovém hřišti v Beiersdorfu vedle Schützenhaus (Střelnice). Celkem 3 české a 11 německých týmů si může bez zaplacení obvyklého startovného mezi sebou změřit síly a soutěžit o skvělé poháry a medaile. Plné stravování během obou turnajů je pro všechny zúčastněné děti a trenéry zdarma, hradí se i náklady na dopravu.

Hodně se toho také děje před turnajem a po něm: děti tráví celý víkend spolu v idylickém Beiersdorfu „Tannenhof“; Záštitu za ubytování a stravování po celou dobu akce převzal starosta Beiersdorfu a jeho tým RKMC Germany VII. Bude nabídnut atraktivní doprovodný program: jazykový kurz „Německo-česky pro fotbalisty“, mnoho zúčastněných dětí jistě potěší magická show i společný výlet k přehradě u Budyšína včetně večera s grilováním u táboráku.

Tento skvělý víkend je možné uskutečnit díky přípravě a předložení přeshraničního projektu Kickfixx a SK Plaston Šluknov na Euroregion Nisa a jeho následného výběru a financování ze strany Evropské unie.

SK Šluknov