SK Plaston Šluknov - SK Bezděkov

Šluknov Bezděkov

1:3 (0:3)

SK Plaston Šluknov - Bezděkov

Doufali jsme, že domácí prostředí nám pomůže zapomenout na nevydařené utkání posledního kola, kde jsme prohráli v České Kamenici. Skutečnost ale byla mnohem horší. Hluboký herní úpadek pokračoval i doma. Bez pohybu a nasazení se nedá hrát. Pokud se k tomu přidá velké množství chyb, nemohlo utkání dopadnout jinak. O výsledku se rozhodlo během 20.min prvního poločasu. Ve 4.min zblízka dostáváme branku na 0 : 1. V 7.min chybujeme znovu a je to 0 : 2. Náznak naší první šance přinesla 10.min a 17.min. Ani v jednom případě Čurgali úspěšný nebyl. Ve 20.min zblízka na 0 : 3. Nepomohly ani domluvy, střídání a změna rozestavení hráčů na hřišti. Před branku hostí jsme se dostávali komplikovaně, ničím jsme nepřehrávali obranu Bezděkova. Naopak,rychlé protiútoky byly velkou hrozbou pro naši branku. Díky brankáři Jandovi nebyl výsledek ještě horší.
Obraz hry se příliš neměnil ani ve II.poločase. Rozdíl byl jen v tom, že hosté si chytrou hrou drželi náskok. Naši hráči sice měli míč na kopačkách, ale chyběl větší pohyb i myšlenka. Brankáře jsme ohrožovali po upracovaných kombinacích. Korunu našemu výkonu tomto utkání dodala 73.min. Blažek neproměnil pokutový kop. V závěru utkání se nám podařilo snížit v 85.min Jíravou na 1 : 3. Hosté si zasloužili vyhrát v tomto utkání i větším rozdílem. Pokud dál budeme pokračovat v takových výkonech, důsledek nechceme ani domyslet.

Branky : Jírava - Juriga, Čada, Fary

Rozhodčí : Novotný
Návštěva : 360 diváků

Sestava : Janda R. - HOlešovský, Hlavsa ,Dušík - Jírův, Navrátil ,Kirchner, Dostál - Blažek, Jírava, Čurgali
Střídali : Kott, Stelmaščuk a Kopčan. Dále na střídání připraven Horák.

( )

Všebořice - Jílové 1:1 (0:0)Štětí B - Straškov 2:2 (0:0)Chlumec - Pokratice 4:7 (1:4)
Ludvíkovice - Trmice 2:3 (0:0)Velké Březno - Rumburk 1:3 (0:1)Česká Kamenice - Milešov 0:3 (0:2)