SK Plaston Šluknov - FK SCHOELLER Křešice

Šluknov Křešice

1:1 (0:1) PK 3:2

SK Plaston Šluknov - Křešice

Do tohoto utkání jsme nastoupili za slunečného počasí s odhodláním zvítězit. Na střídání bylo připraveno šest hráčů, tak mužstvo mělo za úkol hrát fyzicky náročné celoplošné napadání s tím, že unavíme soupeře a o poločase dáme čerstvé síly.

Bohužel po úvodní patnáctiminutovce mužstvo uvadlo, působilo rozháraně, kombinace byly nepřesné a soupeřovi hráči byli špatně obsazováni. Hosté lépe kombinovali a měli i nebezpečnější šance. Zasloužené vedení zařídil Satran, který měl sám před brankářem tolik času, že se mohl brankáře zeptat, kam chce gól vstřelit. Snaha se mužstvu nedá upřít, ale fotbalové kvality bylo hodně málo.

V poločasu jsme udělali tři změny v sestavě a následně během druhé půle další dvě. Střídající hráči dobře zapadli do mužstva a byli jsme výrazně aktivnější. Vyrovnání přišlo z přímého kopu, když Jägr střílel přesně k tyči. V dalším průběhu utkání jsme chtěli strhnout vítězství na svou stranu, ovšem hosté byli nadále hodně nebezpeční, když nás zachránilo břevno. Největší příležitost měli hosté po nařízené penaltě za ruku, ale nejlepší hráč na hřišti Janda bravurně zasáhl. V závěru jsme byli blíže k vítězství my, ale utkání skončilo spravedlivou remízou.

Pokutové kopy jsme viděli ve Šluknově poprvé a skončily šťastně pro nás, když ve třetí sérii opět zachránil mužstvo Janda. Všichni tři střelci Jägr, Moravec i Záruba se nemýlili. Tento bonusový bod za penalty je hodně důležitý, protože konkurent v tabulce Velké Březno vyhrálo 9-1. Nyní máme stejně bodů a lepší vzájemný zápas. V dalším utkání jedeme na poslední Soběchleby, kde nutně potřebujeme zvítězit!

Branky : Jägr - Satran

Rozhodčí : Sedláček
ŽK : 0-3
Návštěva : 120 diváků
Střely na bránu: 4:8; střely mimo branku: 14:7; rohy: 11:4; fauly: 12:22; ofside: 2-2

Sestava : Janda - Koukol (Moravec), Holešovský, Lukáč (Altman), Jägr, - Mikula (Žďánský), Kirchner, Svoboda (Mráz), Šembera (Záruba) - Kasal, Očipka

Sestřih utkání

Fotky z utkání :

Srbice - Mojžíř 3:2 (2:1)Pokratice - Střekov 2:2 (1:1) PK(0:1)Rumburk - Soběchleby 3:0 (3:0)
Jílové - Hrobce 1:2 (1:0)Libouchec - Česká Kamenice 2:1 (1:1)Velké Březno - Travčice 9:1 (4:1)