A mužstvo - utkání sezóny 2002 / 2003

1. kolo - 24.8.2002 - I.B třída

SK Plaston Šluknov - FK Žitenice

Šluknov Žitenice

3:2 (2:1)

SK Paston Šluknov - TJ Žitenice

Úvodní utkání I.B třídy nám přineslo vítězství, které podle vytvořených šancí mělo být mnohem vyšší.V úvodních minutách jsme měli herní převahu, ale hráli jsme hodně nervózně. Ani vedoucí branka z 10.min K. Rýdla nepřinesla herní pohodu. První střela na naši branku znamenala ve 40. min vyrovnání na 1:1. 45 min nám přinesla štěstí. Hlavička P. Blažka skončila za přispění brankáře hostí v síti a bylo to 2:1.
Zhruba 15 minut druhého poločasu se nebylo na co dívat. Hrálo se převážně ve středu hřiště. Až 70. min přinesla do našich řad uklidnění. J. Plachý zblízka upravil na 3:1. V té době jsme soupeře výrazně přehrávali. Vypracovali jsme si celou řadu šancí, ale branka z toho nebyla. V 90. min hosté z volného přímého kopu stanovili konečný výsledek na 3:2. I když naše vítězství bylo zasloužené a za předvedený výkon se nemusíme stydět, stačili hostům tři střely na naši branku ke vstřelení dvou gólů.

Branky
Rýdl, Blažek, Plachý - Novotný, Hervert

Rozhodčí :Druga

Sestava : Dobeš, Jirův, Hlavsa, A. Holešovský, Rýdl, Svačina, Kirchner, Stelmaščuk, Plachý, Čurgali, Blažek - na střídání Horák, Hajduk, Lukáč a Syrový

( )

Ostatní utkání :

Rovné - Březiny 3:0 (1:0)Mojžíř - Horní Podluží 1:4 (0:2)Úštěk - Bohušovice odloženo
Křešice - SKP Ústí nad Labem odloženoChabařovice - Lovosice odloženoVšebořice - Vaňov odloženo

Aktuální tabulka :