Kuželky Šluknov Blog

S Jabloncem doma vítězně ;)

Ve dvanáctém kole KP libereckého kraje jsme v pátek 1. prosince na domácí kuželně přivítali tým TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B. K utkání jsme nastoupili ve složení Petr Tichý, Honza Marušák, Anita Morkusová...

0

V Doksech opět vítězíme

V jedenáctém kole KP jsme ve čtvrtek 23.listopadu opět zamířili do Doks, k utkání proti celku Déčka. K utkání jsme nastoupili ve složení Petr Tichý, Anita Morkusová, Honza Marušák a Dušan Knobloch .

V Liberci s Lokomotivou se nám nedařilo

V desátém kole KP jsme ve čtvrtek 16.listopadu zajížděli do Liberce k utkání proti áčku tamní Lokomotivy. K utkání jsme nastoupili ve změněném složení Petr Tichý, Věrka Navrátilová, Honza Valtr a Anita Morkusová .

0

S Dynamem jsme uhráli pouhý bod

V deváteém kole KP libereckého kraje jsme v pátek 10. listopadu na naší kuželně hostili tým Dynama Liberec B. K utkání jsme nastoupili ve složení Jan Valtr, Honza Marušák, Dušan Knobloch a Anita Morkusová.

V Doksech vítězíme

V osmém kole KP jsme v sobotu 4.listopadu zajížděli do Doks k utkání proti klukům z béčka. K utkání jsme nastoupili ve standadním složení Petr Tichý, Honza Marušák, Dušan Knobloch a Anita Morkusová .