9. kolo - 20.10.2002 - krajský přebor

SK Plaston Šluknov - Meziboří

Šluknov Meziboří

4:2 (2:1)

Vstup do utkání vyšel našim hráčům velmi dobře a už v 5.min se ujali vedení, když Přibyl přihrál Zemanovi a ten vstřelili první branku zápasu 1:0. V prvních patnácti minutách byli naši lepším mužstvem, vytvořili si několik pěkných příležitostí, ale žádnou neproměnili. Naopak ve 22.min po rychlém protiútoku a nedůrazu domácích hráčů srovnali na 1:1. Ve 35.min byl hostům vyloučen hráč, čehož naši dokázali využít a v 41.min po Nerudově přihrávce zvýšil Zeman na 2:1.
Druhý poločas začali naši velmi dobře a v 51.min Horák přihrál Fráníkovi a ten upravil na 3:1. Hosté odpověděli vzápětí v 55.min, když využili zaváhání domácího brankáře a snížili na 3:2. Hosté se snažili vyrovnat, tlačili se před naši branku, ale naši hráči i s trochou štěstí vše vyřešili a naopak mohli několikrát z rychlých protiútoků upravit skóre, ale nedokázali nic proměnit. Dočkali jsme se až v 90.min, kdy Neruda zahrával trestný kop a Hrobár hlavou upravil na konečných 4:2.