SK Plaston Šluknov - FK Česká Kamenice

Šluknov Česká Kamenice

2:3 (1:2)

SK Plaston Šluknov - Česká Kamenice

V prvních dvaceti minutách jsme měli převahu, vytvořili jsme si několik brankových příležitostí, ale dočkali jsme se až v 18.min, kdy Diviš pěkně uvolnil Nerudu a ten otevřel skóre utkání 1:0. Po této brance naši trochu polevili, hosté toho ihned využili a ve 23.min vyrovnali na 1:1. Hned na to ve 26.min po trestném kopu se hosté ujali vedení 1:2. Až do konce poločasu se hra odehrávala ve středu hřiště.
Vstup do II.poločasu se vydařil hostům, ve 47.min využili našeho brankáře a zvýšili na 1:3. Náš tým se nevzdával, hráči bojovali, vytvořili si stálou převahu, ale na jejich kopačky se lepila i smůla, když v 50.min nastřelili tyč hostí. V 70.min se domácí dočkali, když Diviš po přihrávce Srbka snížil na 2:3. Naši hráči se snažili o vyrovnání, ale ke konci zápasu jim začali odcházet síly a tak se na skóre už nic nezměnilo.