Tatran Kadaň - SK Plaston Šluknov

Kadaň Šluknov

0:0 PK(4:3)

Kadaň - SK Plaston Šluknov

Tentokrát jsme cestovali k nejbližšímu soupeři v tabulce do Kadaně. Zápas tedy byl velmi důležitý, což opět některým „týmovým“ hráčům nedošlo, a proto jelo 6 starších dorostenců.

I přes tuto skutečnost a fyzickým dispozicím domácího celku jsme odvedli bojovný výkon. Obzvlášť naše mladá záloha neustupovala ze soubojů a dřela celý zápas. Hra se odehrávala především mezi vápny a jedinou šanci první půle zahodil Brda, když v samostatném úniku přehazoval brankaře, bohužel trefil břevno. Druhá půle probíhala stejně, jen v poslední čtvrthodince jsme se dostali pod tlak domácích, který naštěstí končil nepřesnými střelami.

Následný penaltový rozstřel byl zajímavý a pro nás velmi nešťastný. Před poslední sérii jsme vedli 3:2. K pokutovému kopu se postavil domácí hráč a nastává scéna, jako z rubriky smolař na konec. Zbyněk skáče, zasahuje míč, vstává a raduje se. Jenže míč, vinou rotace, míří u druhé tyčky za brankovou čáru. Nevadí 3:3 a my máme k dispozici poslední kop. K míči se staví Zbyněk, rozebíhá se, přestřeluje a míč letí daleko přes plot. V šesté sérii zklamal Son a bylo hotovo. Kluci zaslouží pochvalu a až na malé výstřelky to byla povedená neděle.

Střelci penalt : Král - ne, Jílek - ano, Altman - ano, Žák - ano, Ticháček – ne, Son Nguyen - ne

Sestava : Ticháček - Oplt, Herejk, Schneider - Štěpánek, Král - Žák, Bartoš - Brda - Altman, Jílek
Střídali : Kuruc, Mládek, Son Nguyen

( Roman Häusler )

LoKo Chomutov - FC Chomutov 1:2 (1:1)Souš - Roudnice n./L. 2:8 (1:5)Litvínov - Košťany 4:2 (3:0)
Bílina - Pokratice 3:3 (1:1) PK(8:7)Ervěnice - Neštěmice 3:1 (1:0)Libochovice - Louny 1:6 (0:2)