FK Litvínov - SK Plaston Šluknov

Litvínov Šluknov

0:1 (0:1)

Litvínov - SK Plaston Šluknov

V dalším zápase jsme zajížděli do dalekého Litvínova, který hájil 3 příčku v tabulce a kde jsme chtěli ukázat, že vysoká prohra s Roudnicí bylo jen nepovedeným utkáním.

To se nám povedlo. V 20. minutě se k míči postavilo trio Schneider, Altman, Brda k zahrání přímého volného kopu a prvně jmenovaný vyslal krásnou střelu do levého horního rohu - 0:1. Poté se naše mužstvo stáhlo a snažilo se o brejkové situace. Což se opět povedlo ve 37. minutě, kdy po rohovém kopu získal balón Žák a táhl akci 3 na 2, při které si všiml vyběhnutého brankáře, tak se pokusil o přehození, ale trefil pouze tyč. Soupeř se snažil o křižné balóny a to se mu vůbec nevedlo, tak první poločas skončil 1:0 pro naše mužstvo.

V druhém poločase jsme hráli účelný fotbal a příliš se netlačili dopředu. Soupeř nás přesto zatlačil a vypracoval si několik slibných šancí a standardních situací, ale našim všem hráčům se podařilo všechny velké šance zmařit, a proto diváci už další gol neviděli a my si odvezli velice cenné body.

Chtěl bych Kluky moc pochválit, protože bojovali do roztrhaní těla a předvedli opět výborný týmový výkon.

Branka : Schneider O.

Sestava : Ticháček - Oplt, Petružálek, Schneider - Žák, Altman, Brda, Svoboda - Bačkovský - Jílek, Patkaň
Střídající : Štěpánek, Bartoš, Kuruc

Kadaň - FC Chomutov 0:4 (0:1)Junior Děčín - Roudnice n./L. 4:3 (4:2)Ervěnice - Košťany 2:2 (2:0) PK(1:3)
Neštěmice - Pokratice 0:2 (0:0)Libochovice - LoKo Chomutov 0:2 (0:1)Souš - Louny 6:0 (2:0)