SK Plaston Šluknov - TJ Sokol Koštany

Šluknov Košťany

2:1 (1:0)

SK Plaston Šluknov - Košťany

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a vypracovali si několik střeleckých příležitostí. Proměnit jsme dokázali až ve 34. minutě rychlý brejk Mrázem, který přehodil vybíhajícího brankaře. Hostující hráči neunesli tuto situaci (pro domnívající se ofsajd) a po urážce rozhodčího byl jeden z nich vyloučen.

Druhou půli jsme otevřeli aktivní hrou, za kterou jsme byli odměněni druhou brankou. V 58. minutě se prosadil nadvakrát Šeliga. O dvě minuty později zazdili Šeliga s Jílkem 1000% šanci. Po té jsme přepustili otěže zápasu soupeři. Jeho tlak se umocnil po snížení v 67. minutě. Poslední desetiminutovka se nesla v duchu osobních soubojů, kdy rozhodčí museli ukočírovat emoce obou týmů. V zápase se už nic mimořádného nestalo a my jsme si připsali první jarní body.

Branky : 34´ Mráz, 58´ Šeliga

Sestava : Ticháček - Žák, Oplt, Petružálek, Svoboda - Brda - Štěpánek, Altman - Šeliga, Herejk - Jílek
Střídali : Bačkovský, Mráz, Čmugr, Zabilka, Schneider

( Roman Häusler )

Fotky z utkání :

FC Chomutov - Neštěmice 1:1 (0:0) PK(1:0)Roudnice n./L. - Pokratice 2:2 PK(1:0)Kadaň - Junior Děčín 1:4 (0:1)
Souš - Litvínov 0:2 (0:1)Louny - Ervěnice 4:0 (1:0)