MFK Ústí n./L - SK Plaston Šluknov

MFK Ústí n./L Šluknov

10:0 (2:0)

MFK Ústí - SK Plaston Šluknov

Vstup do utkání se nám vůbec nepovedl a už ve 3 min. jsme prohrávali 1:0. Obě mužstva předváděla jen průměrný výkon a tak do hry vstoupil hlavní rozhodčí, Který byl na naše mužstvo hodně přísný. Ve 20 min. nám naprosto nesmyslně vyloučil hráče Diviše. Ve 22 min.domácí zvýšili na 2:0.
Vstup do druhého poločasu se velmi dobře vydařil domácím a v 55min. už vedli 5:0. V 60 min.opět zaúřadoval rozhodčí a za běžný zákrok vyloučil našim dalšího hráče Janečka. V70 min. musel pro zranění odstoupit Horák a tak jsme dohrávali utkání v osmi hráčích. V posledních deseti minutách upravili domácí na 10:0 .
V tomto utkání podali naši hráči jenom průměrný výkon. Hráči byli bez pohybu, chyběl jim důraz v osobních soubojích a vůbec se jim nedařili přihrávky. Celkovou úroveň utkání ovlivnil svým výkonem hlavní rozhodčí.

Sestava : Zíma (68.Kysela), Novotný, Janeček, Horák, Hrobár, Šopov (49.Kafka), Sivák, Zeman (49.Šrámek), Sladkovský´, Přibyl, Diviš

Lovosice - Jirkov 1:5 MUS Most B - VOŠ Roudnice 1:2 Souš - RD Dubí 11:0
Štětí - Č. Kamenice 0:2 Meziboří - Trnovany 0:3 Bílina - Kadaň 3:5