25. kolo - 15.6.2003 - krajský přebor

SK Plaston Šluknov - MUS Most B

Šluknov MUS Most B

2:2 (0:2)

Naši hráči vstoupili do utkání se zbytečným respektem před soupeřem, byli bez pohybu, nedařili se jim přihrávky a nebyli důrazní v osobních soubojích. Hosté se představili jako velice dobré mužstvo a celý poločas měli převahu. V 16 min. se po pěkné akci ujali vedení 0:1. Hosté si vytvořili několik brankových příležitostí, ale naši v čele s brankářem odolávali. Ve 38 min. se hosté prosadili střelou z dvaceti metrů a zvýšili na 0:2.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním zvrátit průběh utkání, zvýšili jsme nasazení, důraz v osobních soubojích a začali hru vyrovnávat. V 55 min. neproměnili hosté pokutový kop, což byl jeden z rozhodujících okamžiků utkání. V 65 min. byl vyloučen náš hráč Vlk. Tento okamžik nám naopak ještě víc pomohl, hráči přidali na bojovnosti a začali si vytvářet brankové příležitosti. V 75 min Sladkovský přihrál před branku hostů Moravcovi a ten snížil na 1:2. Hosté ohrožovali naši branku z rychlých protiútoků, ale nám se dařilo s úspěchem vše řešit. Náš tlak pokračoval až do konce zápasu, vytvořili si několik příležitostí, v 89 min nastřelili břevno. V nastaveném čase se jsme se přece jen dočkali. Horák dlouhým pasem uvolnil Přibyla a ten krásnou střelou vyrovnal na 2:2.
V tomto utkání odehráli naši hráči dva rozdílné poločasy. V prvním podali průměrný výkon a naopak ve druhém velmi dobrý a naprosto zaslouženě získali bod za nerozhodný výsledek s jedním z nejlepších mužstev soutěže.

Branky : Moravec, Přibyl

Sestava : Zíma, Novotný (76.Bouma M.), Janeček, Vlk, Hrobár, Šopov (55.Sladkovský), Sivák, Zeman (70.Moravec), Horák, Neruda, Diviš ( 83.Přibyl )

Kadaň - Lovosice 0:0 Trnovany - Bílina 0:1 Č. Kamenice - Meziboří 2:2
RD Dubí - Štětí 4:4 VOŠ Roudnice - Souš 1:2 Jirkov - MFK Ústí 2:4