22. kolo - 24.5.2003 - krajský přebor

Meziboří - SK Plaston Šluknov

Meziboří Šluknov

1:4 (1:1)

Vstup do utkání jsme měli velmi dobrý. Už v 6 min. jsme zahrávali z hranice velkého vápna trestný kop, který Šopov pěknou střelou proměnil na 0:1. Až do patnácté minuty byl náš tým lepším mužstvem, po té nepochopitelně polevil a ve 21 min domácí z penalty vyrovnali na 1:1. Až do konce poločasu byli domácí lepším mužstvem, několikrát ohrozili naši branku, ale nic nedokázali proměnit.
Do druhého poločasu jsme nastoupili opět velmi dobře. Ve 46 min. Sladkovský přihrál na hranici velkého vápna domácích Sivákovi a ten pěknou střelou upravil na 1:2. Oproti prvnímu poločasu se hra našeho mužstva hodně zlepšila, hráči byli v pohybu, přitvrdili v osobních soubojích, nedrželi zbytečně míč, snažili se o střelbu a naprosto jasně začali domácí přehrávat. V 63 min. po přihrávce od Nerudy zvýšil Sklenička na 1:3. Po té jsme už zcela ovládli hru. V 79 min.zahrál Janeček dlouhý pas na Skleničku, ten využil zaváhání brankáře a upravil na konečných 1:4. Ke konci zápasu už naši polevili. V 89 min. jsme měli štěstí, když domácí nastřelili z ojedinělého protiútoku tyč naší branky.
V tomto utkání odehráli naši hráči dva naprosto rozdílné poločasy. V prvním podali až na prvních 15 min. velice slabý výkon. Ve druhém se hodně zlepšili a předvedli velice pěknou hru.

Branky : Šopov, Sivák, Sklenička 2

Sestava : Zíma, Horák, Janeček, Vlk, Hrobár, Šopov ( 85.Grolmus), Sivák, Sladkovský, Šrámek (80.Novotný), Sklenička ( 80.Kafka ), Neruda

Lovosice - MUS Most B 2:4 Souš - MFK Ústí 2:1 Štětí - Jirkov 2:0
Bílina - VOŠ Roudnice 1:2 Kadaň - RD Dubí 1:1 Trnovany - Č. Kamenice 0:2