SK Plaston Šluknov - FK Bílina

Šluknov Bílina

1:2 (0:1)

SK Plaston Šluknov - Bílina

Do utkání lépe vstoupili hosté.Už v 9 min. využili zaváhání našich a ujali se vedení. Celý první poločas byli hosté lepším mužstvem, našim hráčům chyběl pohyb, větší nasazení a vůbec se jim nedařily přihrávky. Hosté si vytvořili několik příležitostí, ale náš tým i s trochou štěstí vše odvrátil. Ke konci poločasu jsme se zlepšili, měli jsme několik příležitostí ke vstřelení branky, ale chyběl větší důraz při zakončení.
Ve druhém poločase se naši výrazně zlepšili, přidali na pohybu i důrazu v osobních soubojích a zatlačili hosty před jejich branku. Při zakončení nám ale chyběla i trocha štěstí. Hosté dobře bránili a podnikali velice nebezpečné protiútoky, ale ani jim se nedařilo v zakončení. Naši hráči si vytvořili stálou převahu a vyrovnat se jim podařilo v 80.min kdy Neruda zahrával roh a Horák vyrovnal na 1:1. Když už se zdálo že utkání skončí remízou, tak jsme zbytečně faulovali před naším velkým vápnem. Hosté zahrávali trestný kop a z následného centru se ve skrumáži přes nás dokázali prosadit a upravit na konečných 1:2.
V tomto utkání podalo naše mužstvo v prvním poločase velice špatný výkon, ve druhém se zlepšili, ale jako už po několikáté je zradilo zakončení. Když budou hráči bojovat jako ve druhém poločase, tak se lepší výsledky určitě dostaví a bude v jejich silách záchrana v soutěži.

Branka : Horák Pavel

Sestava : Zíma, Horák, Janeček, Vlk, Hrobár (46.Schneider J.), Šopov, Sivák, Sladkovský, Novotný ( 13.Šrámek ,60.Moravec), Sklenička ( 55.Diviš ), Neruda
Připraven: Zeman

Č. Kamenice - Lovosice 5:2 RD Dubí - Trnovany 2:0 VOŠ Roudnice - Kadaň 6:2
Jirkov - Meziboří 3:1 MFK Ústí - Štětí 6:0 MUS Most B - Souš 0:1