Tatran Kadaň - SK Plaston Šluknov

Kadaň Šluknov

1:2 (1:1)

Kadaň - SK Plaston Šluknov

Hned od prvních minut utkání si domácí vytvořili převahu a v 8 min.se ujali vedení 1:0. Hosté sice špatně začali,ale od patnácté minuty se jim začali dařit rychlé protiútoky a v 19 min. Sladkovský poslal dlouhý pas na Nerudu, ten se prosadil přes dva domácí obránce a s přehledem vyrovnal na 1:1.Až do konce poločasu měli domácí převahu,vytvořili si několik příležitostí,ale hostující hráči v čele s brankářem vše vyřešili.I hosté měli několik dobrých příležitostí,ale chybělo přesnější zakončení.
Ve druhém poločase se hra vyrovnala,obě mužstva se snažila o vstřelení branky,což se povedlo v 57 min. hostům, kdy Sladkovský zahrával aut, hodil ho do velkého vápna domácích a Sivák upravil na 1:2. Po té už byli hosté lepším mužstvem, měli několik vyložených příležitostí, ale už žádnou neproměnili. Ke konci zápasu se domácí snažili vyrovnat, vytvořili několik závarů před brankou hostí, ale ti s úspěchem vše vyřešili.
V tomto utkání podali naši hráči v prvním poločase průměrný výkon, ve druhém poločase se zlepšili a zaslouženě zvítězili. Je to první vítězství na cizím hřišti.

Branky : Neruda, Sivák

Sestava : Zíma, Novotný(46.Moravec), Janeček, Horák, Hrobár, Šopov ( 35.Schneider J.), Sivák, Sladkovský, Šrámek, Diviš ( 62.Přibyl ), Neruda
Připraveni: Grolmus,Kysela

Lovosice - Souš 2:2 Štětí - MUS Most B 3:4 Meziboří - MFK Ústí 0:5
Bílina - Jirkov 1:1 Trnovany - VOŠ Roudnice 1:1 Č. Kamenice - RD Dubí 1:2