FK Česká Kamenice - SK Plaston Šluknov

Česká Kamenice Šluknov

1:1 (0:0)

Česká Kamenice - SK Plaston Šluknov

Mistrovské utkání krajského přeboru staršího dorostu. Od prvních minut utkání byla hra vyrovnaná,obě mužstva se snažila hrát v obraně bez chyb,ale i tak si hosté v 10 min.vytvořili první vyloženou brankovou příležitost.Od 15 min byli hosté lepším mužstvem a veškerá snaha domácích končila před jejich velkým vápnem.Hosté měli několik dobrých brankových příležitostí,ale chyběla jim lepší finální přihrávka a klidnější zakončení.
I ve druhém poločase byli hosté lepší,tlačili se před branku domácích a v 51 min.konečně proměnili brankovou příležitost,když Sivák uvolnil ve velkém vápně domácích Skleničku a ten upravil na 0-1.Hned vzápětí měli hosté další příležitost ,ale neproměnili.V 65 min.přišel trest když domácí využili zaváhání hostujících hráčů ke vstřelení vyrovnávací branky 1-1.Až do 80 min.byli hosté lepším mužstvem,opět měli několik brankových příležitostí a opět bez využití. V posledních minutách utkání se domácí vzchopili,vytvořili několik závarů před brankou hostů,ale hosté velmi dobře bránili a naopak v 88 min.mohli po rychlém protiútoku rozhodnout utkání ve svůj prospěch.
V tomto utkání podali naši hráči velmi dobrý výkon,byli lepším mužstvem,ale projevila se jejich nemohoucnost při zakončení.