SK Plaston Šluknov - Dubí

Šluknov Dubí

0:2 (0:1)

SK Plaston Šluknov - RD Dubí

Mistrovské utkání krajského přeboru staršího dorostu. V prvních minutách utkání si domácí vytvořili několik vyložených brankových příležitostí,ale žádnou nedokázali proměnit.A tak ve 25 min.přišel trest v podobě branky,když hosté proměnili hned svoji první příležitost a ujali se vedení 0-1. Po této brance měli herní převahu hosté ,ale i tak si domácí opět vytvořili vyložené příležitosti,ale nic nedokázali proměnit.
Vstup do druhého poločasu se lépe vydařil hostujícímu mužstvu a v 50 min. využili zaváhání domácích hráčů a zvýšili na 0-2.Po obdržené brance se už domácí nedostali do herní pohody,ale i tak měli několik brankových příležitostí. Ke konci druhého poločasu ovládli hru hosté a zaslouženě zvítězili.
V tomto utkání podali domácí slabí výkon,hráči byli bez pohybu,nebyli důrazní v osobních soubojích,málo bojovali a naprosto jim selhala koncovka,kdy nedokázali proměnit ani jednu vyloženou příležitost.Hosté se představili jako velmi dobrý tým,ale i tak měli domácí na lepší výsledek.