Šluknov Ervěnice

2:0 (0:0)

SK Plaston Šluknov - Jirkov

Mistrovské utkání 14. kola krajského přeboru staršího dorostu
Od prvních minut utkání měli naši převahu a jen velmi sporadicky pouštěli soupeře na svoji polovinu. Naši hráči hráli s velkým nasazením a snažili se každý svůj útok zakončit střelbou, ale velkou překážkou jim byl hostující brankář. Ve vyložených příležitostech nám chyběl hlavně klid při zakončování a snad i trochu štěstí. Když už byl brankář hostí překonán, tak míč skončil na břevnu. Za celý I.poločas si soupeř nevytvořil žádnou brankovou příležitost.
Do II.poločasu naši nastoupili s odhodláním rozhodnout utkání ve svůj prospěch. Opět pokračovala naše převaha, ale vstřelené branky jsme se dočkali až v 60.minutě, kdy po přihrávce Sladkovského vsítil vedoucí branku Kafka 1:0. Po vstřelené brance naši trochu polevili, čehož začal soupeř využívat a vytvořil si mírnou převahu. Naši hráči bojovali, hráli důrazně a hostům moc příležitostí ke vstřelení branky nepovolili. Naopak naši měli dost příležitostí ke vstřelení rozhodující a hlavně uklidňující branky. Té se dočkali až v 88.minutě kdy Kafkovu střelu stačil hostující brankář jen vyrazit k nohám Přibyla a ten vsítil naši druhou branku 2:0.
V tomto utkání podalo naše mužstvo dobrý výkon, hráči bojovali a vítězství si plně zasloužili. Do dalších zápasů musí hráči zlepšit proměňování brankových příležitostí a někteří hráči i fyzickou kondici. Svoje vítězství by měli hráči potvrdit v dalším kole, kdy hrají opět na domácím hřišti s mužstvem Lovosic.