12. kolo - 24.11.2002 - krajský přebor

MUS Most B - SK Plaston Šluknov

MUS Most B Šluknov

3:0 (0:0)

Dohrávka odloženého 12. kola.V prvním poločase byla hra naprosto vyrovnaná. Naši velmi dobře bránili a snažili se podnikat rychlé protiútoky. Oba soupeři se snažili o vstřelení branky, ale ani jeden se nedokázal prosadit.
V prvních deseti minutách druhého poločasu se zdálo, že by naši mohli pomýšlet na dobrý výsledek. V 57.min se ale domácí po rychlém protiútoku ujali vedení 1:0. Od šedesáté minuty našim hráčům začali docházet síly a v 60.min po tečované střele zvýšili domácí na 2:0. Až do konce zápasu měli domácí stálou převahu, ale prosadit se dokázali až v 90.min, kdy upravili na 3:0.
V tomto utkání podali naši hráči v prvním poločase velmi dobrý výkon, který už nedokázali zopakovat v druhém poločase. Výsledek ovlivnila i neúčast několika hráčů našeho týmu.

Sestava
Zíma, Moravec, Janeček, Horák, Hrobár, Neruda, Zeman, Kafka, Šopov, Diviš, Přibyl
Střídali - Koukol, Jánoš

Meziboří - VOŠ Roudnice odloženoLovosice - Kadaň odloženoMeziboří - Č. Kamenice 5:0