SK Plaston Šluknov - MFK Ústí n./L

Šluknov MFK Ústí n./L

1:3 (0:1)

SK Plaston Šluknov - MFK Ústí

Od prvních minut utkání se obě mužstva snažila o útočnou hru, ale jejich snaha většinou končila na hranici velkého vápna. Ve 20.min zahrávali hosté trestný kop a po chybě našich se ujali vedení 0:1. Do konce poločasu se i přes snahu obou mužstev na skóre nic nezměnilo.
Ve druhém poločase si hosté vytvořili mírnou převahu, naši dobře bránili, ale chyběl jim lepší pohyb a přesnější přihrávka. V 67.min hosté z trestného kopu zvýšili na 0:2. V 74.min si naši dali vlastní branku 0:3. Náš tým se snažil o vstřelení branky, ale dočkal se až v 90.min, kdy po přihrávce Vlka upravil na konečných 1:3 Horák.
V tomto utkání podali naši hráči v prvním poločase dobrý výkon. Ve druhém jim začali docházet síly a hosté toho dokázali využít.