SK Plaston Šluknov - TJ Union Děčín

Šluknov Union Děčín

1:3 (1:2)

SK Plaston Šluknov - Union Děčín

Utkání s Unionem Děčín se pro domácí vyvíjelo velice dobře. Smůla byla v tom, že hoši nepromenili ani jednu z vypracovaných šancí. Hosté toho využili a ve 20. minutě se ujali vedení 0:1 brankou, která by stála zařadit do pořadu "Borec na konec". Náš Ondra vystartoval na míč, podběhl ho, míč ho přeskočil a skončil za jeho zády. Ve 40. minutě naši inkasovali ještě jednou. První poločas uzavřel brankou do šatny Likáš Novák 1:2.

Ve druhém poločase byl soupeři vyloučen hráč, a přesto nám dal ještě jednu branku na 1:3. Škoda, že neproměňujeme šance, které si vypracujeme.

Sestava : Štibingr - Schneider - Beneš, Vajnar, Miko - Čech - Čambál, Navrátil, Sivák - Cerman, Novák
Na střídání : Koňák, Bilka, Tkáč

Těchlovice - Benešov n./Pl. 1:5 (0:2)Březiny - Markvartice 6:1 (4:0)Jiříkov - Modrá 3:4 (1:1)
ŘEZUZ Děčín - Česká Kamenice 5:4 (1:3)Lipová - FC Děčín 9:0 (4:0)