FK Dolní Poustevna - SK Plaston Šluknov

Dolní Poustevna Šluknov

2:8 (0:5)

Žáci zahájili sezónu skvěle

Na novou sezónu se nám povedlo doplnit mužstvo a nahradit končící mladíky. Všichni jsme se na první zápas moc těšili a zároveň byli trochu nervózní, jak se nám bude dařit. Kluci spolu stihli jen pár tréninků a už se jelo na první zápas. Až na pár zbytečných chyb, které snad brzy odstraníme jsme byli po celé utkání lepším týmem a zaslouženě jsme si připsali první tři body.

Nejdůležitější minuty utkání :

• 6min. – dlouhý aut F. Dvořáka přeletěl obránce domácích, na zadní tyči je nekrytý A. Holešovký a ujímáme se vedení 1-0
  • 12min.- roh zahraný F. Dvořákem zakončuje důrazně hlavou naše nová posila A. Cina 2-0
  • 22min. - po pěkné kombinaci na jeden dotek jde sám na gólmana naše další posila P. Sivák a pohodlně zvyšuje na 3-0
  • 28.min. - individuální průnik středem hřiště a opět nová posila tentokrát T. Svoboda připravuje tutovku pro A. Cinu a je to 4-0
  • 33.min. - pěkná narážečka ve středu hřiště a náš dvorní nahrávač F. Dvořák připravuje tutovku pro A. Cinu, který kompletuje hatrick 5-0
  • 37.min - na začátek druhého poločasu jsme udělali chybu v rozehře a hosté snižují z brejku na 1-5
  • 45.min. - špatně zahraný roh domácích a do rychlého protiútoku vyráží naši útočníci A. Holešovský, který přihrává a opět skóruje A. Cina 6-1
  • 55.min. - chyba domácí obrany a sám před brankou kapitán hostí A. Holešovský a je to už 7-1
  • 58.min. - rychlí průnik po pravé straně a přesný střílený centr s přehledem doráží volný T. Svoboda 8-1
  • 63.min. - na závěr krásná dalekonosná rána přeletěla i našeho gólmana a domácí snižují na konečných 2-8

Další utkání hrajeme v neděli 11.9. od 10:00 na našem stadionu proti Chřibské. Pokud dorazíte na utkání určitě nebudete litovat.

Branky : Šimek, Bareš F. - Cina 4, Holešovský 2. Sivák, Svoboda

Rozhodčí : Majstršín
Návštěva : 30 diváků

Sestava Dolní Poustevna : Klinger - Nejedlý, Pokorný, Bareš J, Bednář, Vávra, Chalánek, Šimek, Bareš F., Barák, Holub, Liška

Sestava Šluknov : Musil - Vlk, Svoboda, Sivák, Hemerka, Vorel, Dvořák, Šulc, Cina, Holešovský, Jirsa, Podhora

( Antonín Holešovský )

Union Děčín - Malšovice 4 : 2 (1:0) Chřibská - Jiříkov 0 : 5 (0:3) Varnsdorf - Česká Kamenice 3 : 0 (1:0)