TJ Mojžíř - SK Plaston Šluknov

Mojžíř Šluknov

1:2 (0:2)

Mojžíř - SK Plaston Šluknov

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Mojžíře, ktrerý se pohybuje v horní polovině tabulky, takž nás nečekalo lehké utkání. Na zápas jsme odjeli pouze s jedenácti hráči, přístup některých hráčů je zarážející.

Do utkání jsme vstoupili aktivně, domácí jsme přitlačili na jejich polovinu a odměnou nám byl v 9. minutě první gól v síti domácích. Pěknou přhrávku mezi stopery od Štěpánka proměnil Mládek 0:1. Dál jsme pokračovali v dobrém výkonu, hráli jsme po zemi a útoky domácích v pohodě likvidovala naše obrana nebo brankář Jirchář. Odměnou za dobrý výkon nám byla ve 21. minutě druhá branka, když Kuruc svým důrazem donutil domácí obranu k chybě, tu hasil penaltovým zákrokem domácí brankář a penaltu s přehledem proměnil Štěpánek 0:2.

Do druhého poločasu udělali domáci jednu změnu v rozestavení, když vytáhli stopera do útoku a to nám dělalo ohromné potíže v obranné fázi. Byli jsme u všeho pozdě, chyběl pohyb, důraz, balóny jsme pouze odkopávali a domácí zaslouženě v 54. minutě vstřelili kontaktní gól po naší chybě 1:2. Po obdržené brance jsme se trochu probrali, ale šance Mládka, Kuruce i Kudrny zůstali nevyužity a když ani domácí své šance nevyužili, utkání skončilo naším vítězstvím.

Tento zápas měl dva rozdílné poločasy. V prvním jsme na hřišti dominovali a ve druhém jsme nepochopitelně pustili domácí do zápasu svojí nedůsledností a myšlenkou toho, že se domácí porazí sami, ale nakonec jsme to zvládli a vrátili jsme se do čela tabulky. Modrá totiž prohrála v Novosedlicích a my o bod vedeme tabulku I.A třídy.

Branky : Mládek, Štěpánek

Sestava : Jirchář - Macháček, Schneider, Šeliga, Bartoš - Dostál, Štěpánek, Kudrna, Sivák - Kuruc, Mládek

( Petr Novotný )

Podlusky - Neštěmice B 1:0 (1:0)Novosedlice - Modrá 3:1 (0:1)Libochovice - Lovosice 0:5 (0:4)
Trnovany - Liběšice 4:1 (3:1)