Šluknov Liběšice

6:0 (2:0)

SK Plaston Šluknov - Liběšice

Po dvou zaváhání s mužstvy ze špičky tabulky jsme doma přivítali poslední Liběšice a veřili jsme, že opět vyhrajeme, i když oslabeni o vyloučené hráče v trestu.

Do utkání jsme nemohli vstoupi lépe, okamžitě po výkopu jsme vyvynuli tlak na hosty a z velkého důrazu Štěpánka s Mládkem s přehledem zakončil Kuruc a vedli jsme 1:0. Utkání probíhalo podle našeho předpokladu, hosté bránili a snažili se o rychlé brejky, ale ty jsme s přehledem zachytávali, takže se většina hry odehrávala na polovině hostí. Druhou branku jsme přidali v 19. minutě po rohovém kopu Kudrny, který zakončil hlavou Schneider 2:0.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako první, hosté bránili a my jsme se pokoušeli přidat další góly. Ve 41. minutě rozehrával Schneider přímý kop na kruhu poloviny hřiště a prudkou střelou nedal brankáři šanci 3:0. V 50 minutě vysunul pěknou přihrávkou Štěpánek Mládka a ten se nemýlil 4:0. Dál jsme pokračovali v tlaku a hostům nedovolili vůbec nic. V 59. minutě se po dalším rohu Kudrny prosadil hlavou Šeliga 5:0 a skóre uzavřel v 67. minutě Kuruc, ktrerý dorazil pěknou střelu Kudrny 6:0.

Dnešní utkání jsme zvládli bez větších potížích a připsali si zaslouženě tři body dao tabulky. Taky jsme dnes zapojili poprvé do kádru naše mladé, nadějné žáčky Bartoše Josefa a Šulce Dominika. Oba obstáli velmi dobře a prvně jmenovaný si mohl, při troše štěstí, osladit svůj debut osladit i gólem.

Branky : Schneider 2, Kuruc, Mládek, Šeliga, Kudrna

Sestava : Jirchář - Schneider - Bartoš O., Šeliga, Sivák - Vostrovský, Kudrna, Štěpánek, Dostál - Mládek, Kuruc
Střídali : Macháček, Žďánský, Bartoš J., Šulc D.

( Petr Novotný )

Fotky z utkání :

Novosedlice - Neštěmice B 2:5 (2:4)Libochovice - Podlusky 3:2 (2:0)Trnovany - Modrá 1:1 (0:0) PK(0:2)
Mojžíř - Lovosice 3:3 (2:1) PK(1:0)