Liběšice Šluknov

0:1 (0:1)

Liběšice - SK Plaston Šluknov

Mistrovské utkání 6.kola I.A třídy starších žáků.

K utkání jsme opět neodjeli kompletní, ale bylo nás alespoň 12. Zajížděli jsme k soupeři ze spodních pater tabulky, takže jsme odjížděli s vidinou dalších tří bodů do tabulky a upevnění prvního místa.

Do utkání jsme vstoupili tak, jak se od prvního mužstva v tabulce očekává, aktivně, s dobrým pohybem. Domácí jsme k ničemu nepustili, Jirchář v naší brance neměl vůbec žádnou práci. Hrálo se většinu poločasu na polovině domácích, ale naše akce nebyly dotaženy ke kýženému vedení a uklidnění se. Tutovka Mládka, střela Zabilky a další šance zůstaly nevyužity. Až Schneider rozehrál šikovně přímý volný kop z poloviny hřiště. Na nic nečekal, rychle našel mezi obránci Mládka a ten se tváří v tvář gólmanovi nemýlil 0:1. Takto kvalitně odehraný poločas měl ale skončit výraznějším výsledkem v náš prospěch.

Druhý poločas jsme začali úplně opačně, než ten první. Chyběl nám pohyb, kazili jsme jednoduché přihrávky a tím jsme domácí dostali do zápasu kteří zjistili, že se s námi dá hrát. Vyložené šance neměli, ale většinu času nás drželi na naší polovině hřiště a ve vzduchu vyselo vyrovnání. Měli jsme štěstí, že své akce nedotáhli do konce a tak jsme neprohráli ani v šestém utkání a jako jediní si držíme neporazitelnost.

Toto utkání nám ukázalo, že i soupeři ze spodku tabulky se neporazí sami, že i proti těmto soupeřům musíme makat celý zápas. Za první poločas si kluci zaslouží pochvalu, za to za druhý si zaslouží úplný opak.

Branka : Mládek

Sestava : Jirchář - Schneider - Son Nguyen, Zabilka, Macháček - Vostrovský, Bartoš, Štěpánek, Sivák - Mládek, Kuruc
Střídal : Dvořák

( Petr Novotný )

Neštěmice B - Novosedlice 4:0 (2:0)Podlusky - Libochovice 7:1 (2:0)Modrá - Trnovany 5:1 (3:0)
Lovosice - Mojžíř 4:0 (2:0)