SK Plaston Šluknov - Asociace sportovních klubů Lovosice

Šluknov Lovosice

2:1 (1:0)

SK Plaston Šluknov - Lovosice

Utkání 5. kola 1.A třídy st. žáků. Na zápas jsme se tentokrát sešli v kompletní sestavě a přijel soupeř ze spodních pater tabulky, tak jsme chtěli uspět, udržet neporazitelnost a vyhoupnout se ještě víš v tabulce.

Zápas začal podle našeho přání naším tlakem, soupeř vůbec nestíhal a my jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou, nastřelili jsme dvakrát tyč, jednou břevno. Největší šance měli Kuruc, Mládek, Soník. Soupeř v tu dobu vůbec nestíhal a na hřišti bylo jen jedno mužstvo. Pak se nám začalo utkání komplikovat, pro zranění musel střídat Schneider, na stopera se musel zatáhnout Zabilka a už to dopředu nebylo ono. Soupeř začal vystrkovat růžky. Přesto jsme se do poločasu ujali vedení. Po rohovém kopu se nejlépe ve skrumáži zorientoval Sivák a z blízka otevřel účet zápasu, 1:0.

Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním navýšit skóre a utkání rozhodnout v náš prospěch. Jenže soupeř pořád zlepšoval svojí hru, jednou nás zachránila tyč a další šance zlikvidovala naše obrana a když už bylo nejhůř, zachránil nás brankář Jirchář. Přesto jsme měli své šance a dobré akce a z jedné takové jsme zvýšili vedení. Z dálky napřáhl kapitán Štěpánek a brankář byl bez šance 2:0. Po té soupeř využil jednu ze svých šancí a snížil 2-1 a nám se zranil už druhý hráč v zápase Bartoš, muselo přijít další neplánované střídání a přeskupení řad a utkání jsme dohrávali tak trochu s obavami o výsledek, ale vše jsme zvládli a utkání jsme dotáhli k zaslouženému vítězství.

Dnes si kluci opět zaslouží pochvalu za odvedený výkon. I přes veškeré komplikace zápas zvládli a udrželi neporazitelnost a svými výkony se drží na špici tabulky. Hlavně nepolevit a pokračovat v kvalitních výkonech.

Branky : Sivák, Štěpánek

Sestava : Jirchář - Schneider - Macháček, Šeliga, Žďánský A. - Son Nguyen, Zabilka, Štěpánek, Bartoš - Kuruc, Mládek
Střídali : Sivák, Dvořák, Vostrovský

( Petr Novotný )

Fotky z utkání :

Libochovice - Novosedlice 0:2 (0:2)Liběšice - Neštěmice B 5:4 (3:1)Mojžíř - Modrá 3:0 (2:0)
Trnovany - Podlusky 0:2 (0:1)