FK Jiskra Modrá - SK Plaston Šluknov

Modrá Šluknov

0:0 PK (3:2)

Modrá - SK Plaston Šluknov

Zápas čtvrtého kola 1.A třídy starších žáků. Na utkání jsme vyjeli pouze v deseti lidech, což by se nemělo stávat a doufám, že to bylo naposledy.

První poločas jsme odehráli zodpovědně, vzadu na nulu a snažili jsme se podnikat rychlé protiútoky do otevřené obrany soupeře. Některé jsme dotáhli do konce, ale chyběl klid v zakončení při střelách Štěpánka a Zabilky. Dva přímé kopy Schneidera zlikvidoval domácí brankář. Soupeř měl taky své šance, ale naše obrana v čele s brankářem si se všema situacemi poradila.

Druhý poločas už jsme se do vápna domácích dostávali jen sporadicky, pozorně jsme bránili a přesto jsme měli jednu tutovku. Štěpánek na malém vápně špatně trefil přímý kop Schneidera a míč putoval do zázemí. Šance domácích jsme přežili bez úhony a tak utkání skončilo remízou 0:0 a v následných penaltách jsme prohráli 3:2, takže plusový bod berou domácí.

Všichni hráči si zaslouží pochvalu za odvedený a hlavně odmakaný výkon. Takhle se na hřišti bojuje. Díky kluci

Sestava : Jirchář - Schneider - Macháček, Šeliga, Son Nguyen - Mládek, Zabilka, Štěpánek, Sivák - Kuruc

( Petr Novotný )

Neštěmice B - Libochovice 4:1 (1:1)Podlusky - Mojžíř 2:3 (1:1)Novosedlice - Trnovany 4:3 (2:1)
Lovosice - Liběšice 3:2 (1:1)