FK Jiskra Modrá - SK Plaston Šluknov

Modrá Šluknov

2:3 (2:1)

Modrá - SK Plaston Šluknov

Utkání v němž se nám nepovedl začátek, po pěti minutách jsme prohrávali 0:2, čisté svědomí zde nemá brankař. Pak se hra vyrovnala a postupně naše mužstvo získávalo převahu. Škoda jen nevyužitých šancí, mohli jsme vyhrát výraznějším rozdílem. Je třeba ,aby někteří hráči hráli více kolektivně a nesnažili se sami pouze vstřelit gól. Soupeř měl mužstvo postavené většinou s mladších žáků, takže i když jsme vyhráli, výkon, zejména v prvním poločase nic moc. Chválím za výkon oba mladší žáky , kteří v utkání nastoupili , tvrdě kritizuji přístup některých hráčů ( Tesař ).

Branky : Patkaň, Madarasz, Čmugr

Sestava : Oplt - Žák, Šach, Šeliga - Kulhavý - Patkaň, Mráz, Čmugr, Chlubna - Dostál, Madarasz
Střídal : Zabilka

( Karel Malaník )

Soběchleby - Libochovice 2:0 (1:0)Modlany - Svádov 0:1 (0:0)Chlumec - Trmice 0:6 (0:2)
Střekov - Benešov n./Pl. 0:10 (0:4)Trnovany - Proboštov 1:2 (1:2)Štětí - FAŠV B 0:7 (0:1)
Dohrávka 1.kola :Proboštov - Modrá 5:0 (1:0)