SK Sokol Brozany - SK Plaston Šluknov

Brozany Šluknov

1:4 (1:1)

Brozany - SK Plaston Šluknov

V posledním mistrovském utkání jarní části soutěže, naše mužstvo zejména ve 2. poločase jasně přehrálo mužstvo, které se umístnilo na 2.místě s postupem do krajského přeboru. Chválím brankaře Madarasze, který chytil pokutový kop a měl další pěkné zákroky. Opětovně děkuji hráčům za výsledky, které mužstvo dosáhlo v jarní části, kdy po zisku pouhých osmi bodů na podzim, naše mužstvo na jaře získalo 27 bodů.

Další utkání hrajeme ve středu v Chřibské /finále poháru starších žáků / jde o opakované finále, které se kvůli počasí minulou středu nedohrálo a v němž naše mužstvo po 4O minutách hry vedlo 2:1.

Branky : Polák, Herejk, Patkaň, Prokůpek

Sestava : Madarasz - Šeliga, Prokůpek, Šach - Tesař - Skotnica, Herejk, Polák, Beníček - Fojtík, Čmugr
Střídali : Kulhavý, Patkaň

( Karel Malaník )

Libochovice - Modlany 4:2 (3:1)Rumburk - Trnovany 0:3 (0:0)Střekov - Svádov Olšinky 6:5 (3:1)
Chlumec - Soběchleby 2:4 (2:3)Proboštov - Junior Děčín B 1:6 (0:1)Štětí - Benešov n./Pl. 7:0 (4:0)
Změna výsledku 23.kola : Brozany - Svádov 3:0 kontumačně