Kniha hostů

Celkem 17156 příspěvků. Nový příspěvek můžete zadat zde (zadání nového příspěvku):
Makrel 1.května 2018, 23:26

Dobrý den
Krerej z vašich "fans" nám tam strhnul síť za branou? připadá vám to normální? ještě z toho má prdel..trápáci

1.května 2018, 20:13

Pro není vůbec nic. To co píšeš je hloupost a ztrácí to smysl fotbalu, trénovanosti, taktiky...prostě všeho. Stačí mít pouze lidi, ani ne fotbalisty a ti se v krátké době mohou opakovaně vyřádit na těch, kteří trénují, fotbal hrát umí a vědí o čem ten fotbal vůbec je... Toto pravidlo totálně degraduje fotbalisty, dále ty, kteří tomu dávají to co se dávat mají a dává šanci pouze vychcánkům, lenochům a těm, kteří by za normálních okolností do hry vůbec nezasáhly a nebo minimálně. Snižuje to totálně kvalitu fotbalu

1.května 2018, 19:41

Ono to střídání má své pro i proti. Pro je např. do hry se dostane víc hráčů z lavičky, než kolik jich je ve vyšších soutěžích povoleno, nebo muže trenér více taktizovat (nasadit náhradníka na trestný kop, penaltu...) Proti je zejména nezvyk, resp. novinka, proti které se obecně vždy diskutuje.

1.května 2018, 16:06

Ano,debilizmus!!

1.května 2018, 13:55

Zrušte už konečně někdo to dementní pravidlo s množstvím opakovaných střídání!!! To vymyslel snad člověk, co nikdy nehrál fotbal!!! Prosím(omg):L:(((

prezident 30.dubna 2018, 16:56

Tak nevím jestli měl při prvním našem gólu pan rozhodčí před očima vlčí mlhu, když ho připsal do zápisu o utkání Emilu Mikulovi, nebo jsem se spletl já, když jsem hlásil střelce Jardu Hajduka. Video jasně potvrdilo, že to byla vlčí mlha.

Alex 30.dubna 2018, 08:56

Šluknov-Chabařovice 3-2
Do utkání jsme nastoupili s dorosteneckou obranou Schneider, Zabilka, Dvořák, ale kluci to zvládli dobře. Diváci od začátku hnali mužstvo do útoku a dařilo se nám kombinovat. V záloze jsme byli pohyblivější. Gól jsme vstřelili po pěkné kombinaci po zemi po ose Hák, Knížek, Mládek, Hák a střelec Hajduk nekompromisně nártem zakončil. Přeci jen jedna chyba přišla, kterou soupeř hned potrestal gólem. Útočník soupeře získal míč u lajny, prošel přes tři hráče až do vápna a naservíroval míč před prázdnou branku. Pokračovali jsme v aktivní hře. Na obou stranách přišla jedna velká šance. Hostům po střele Hajduka pomohlo břevno a přímý kop na druhé straně zlikvidoval bravůrně Ticháček. Do poločasu se nám podařilo jít opět do vedení, když Švec posunul míč na Čurgaliho, který po zemi prostřelil brankáře. Ve druhé půli jsme chtěli vstřelit pojišťující branku, měli jsme několik pěkných šancí, ale stále to bylo jen o branku. Po dalším přímém kopu hostů se opět vytáhl krásným zákrokem Ticháček a vyrazil i následnou dorážku. Konečně se nám podařilo zvýšit náskok, když získal míč Svoboda, posunul na Léhrla, ten na Hajduka, který si to namířil z úhlu přímo do vápna. Místo přihrávky náš útočník sebevědomě vystřelil a brankář nedokázal míč vytěsnit mimo branku. V závěru jsme si to velmi zdramatizovali, když jsme si nepohlídali jednoduchý odkop a střelec hostů si v nájezdu od půlky poradil. V nastaveném čase musel Ticháček ještě vytáhnout jeden skvělý zákrok a pak již si užít tradiční děkovačku. V úterý ve státní svátek v 15 hodin se hraje dohrávka v Horním Podluží, což není daleko, tak věříme, že přijedou fanoušci mužstvo podpořit i tam.

prezident 29.dubna 2018, 08:58

Omlouvám se za 2 chyby v poslední mé zprávě. Utkání dorostu se hrálo v Trnovanech a podzimní utkání s Trnovany se hrálo na našem hřišti.

prezident 28.dubna 2018, 13:17

Po nevydařeném úterku spravil dnes chuť šluknovským fanouškům starší dorost, který si svým výkonem skoro zopakoval vítězství z podzimu, kdy na hřišti v Trnovicích porazil tamní dorost 9 : 1. Dnes to bylo "pouze" 7 : 1. O góly Trnovicím se podělili Schneider 2, Mládek 2 , Jirsa, Bartoš, Macháček.
Dohrávka se ve středu našemu "B" rovněž vyvedla, když porazil brankami Brdy, Čurgali L., Dvořáka ml., a Svobody ml. mužstvo Verneřic 4 : 1.
Zveme vás na zítřek na náš stadion na 19. kolo mistrovského utkání našeho "A", kdy hostíme od 14 hod. mužstvo Chabařovic. Sponzorem utkání je oddíl kopané SK Plaston Šluknov.

Alex 27.dubna 2018, 13:38

Šluknov-Březiny 1-3
Po skvělém domácím nedělním utkání jsme chtěli vyhrát i úterní dohrávku. Bohužel tentokrát nám zápas vůbec nevyšel. Soupeř překvapil kvalitní aktivní hrou. Našim hráčům nešla upřít snaha. Celý zápas bojovali, byla cítit chuť vyhrát, ovšem nepřesnosti a zbrklost srážely mužstvo dolů. Přesto jsme měli několik velkých šancí, ovšem i v nich jsme situace řešili špatně. Hosté se ujali vedení po pěkné kopnutém přímém kopu. Na to jsme ještě stačili hned zareagovat, když přímý kop Schneidera brankář jen vyrazil před sebe a Mládek pohotově zakončil. Ještě více jsme znervózněli po druhé brance, kdy brankář uklouzl a útočník z úhlu přesně zakončil do prázdné branky. Před poločasem jsme si vytvořili tlak, al vyrovnat se nepodařilo. Ve druhé půli to byla ještě větší křeč. Spěchali jsme, rychle podávali míče, ale gól ne a ne vstřelit. Po dalším inkasovaném gólu mužstvo bojovalo až do konce, za což musíme hráče pochválit. Nedá se nic dělat a doufat, že si v neděli zlepšíme náladu, když hrajeme opět doma v neděli ve 14 hodin, tentokrát s Chabařovicemi. Děkujeme divákům, kterých přišlo i v týdnu opravdu hodně.

Fanda 25.dubna 2018, 09:50

Je to škoda ta prohra s Březinama, ale nevadí nic není ztraceno - postup je náš.

Alex 23.dubna 2018, 14:04

Zkráceně.... omlouvám se za chybu...

Alex 23.dubna 2018, 14:03

Šluknov-Svádov 6-2(2-0)
Skvělé počasí, skvělí divácí, skvělá hra, tak by se dal skráceně popsat tento zápas. Po minulém utkání hráči přistoupili k zápasu zodpovědně a opravdu bylo na co koukat. První branku jsme dali hned v první minutě, když střelu Hajduka ještě brankář vyrazil, ale Mikula byl na pravém místě a dorazil míč do branky. Potom jsme měli mnoho dalších šancí, které nebyly využity. I soupeř si vypracoval dvě slibné šance, ale naštěstí brankář Ticháček mužstvo podržel. Druhý gól před poločasem vstřelil Mládek a to naše mužstvo uklidnilo. Druhý poločas to byla již exhibice a všichni si tento zápas užívali. Kéž by to takto vypadalo vždy. Hned v úterý hrajeme doma v 17 hodin dohrávku proti Březinám, kde chceme vítězství a dobrý výkon potvrdit. Zveme všechny fanoušky!!!

Alex 23.dubna 2018, 13:49

Dlužím ještě krátký komentář z Tmic...
Trmice- Šluknov 3-1.
Nezvládli jsme první poločas, kdy domácí vstřelili branku a my nehráli dobře. Ve druhé půli jsme již soupeře přimáčkli před svoji branku, ovšem domácí odolali a v závěru navýšili skóre. Pokud chceme pomýšlet na postup, tak nesmíme klopýtat z týmy ze spodku tabulky. Doufejme, že je to dostatečné poučení pro budoucnost.

prezident 21.dubna 2018, 12:07

Dnešní souboj mladších žáků, ve kterém jsme v 11. kole hostili mužstvo Boletic n/L. / Benešov n/Pl., skončil remízou 2 : 2. Na pokutové kopy vyhráli hosté 4 : 3. Naše branky dávali Dušík Lukáš a Halamka Jan.
Polední utkání dorostu proti Dubí se nehrálo. Soupeř na poslední chvíli odvolal příjezd z důvodu velké marodky soupeře. O dalších krocích vás budeme informovat.
Zítra vás zveme na mistrovské utkání "A" mužstva proti mužstvu Svádov Olšinky. Začátek je ve 14 hodin.
Sponzorem tomboly jsou potraviny D + S Šluknov.

Manager SK 19.dubna 2018, 19:07

Zveme všechny vilémovské fanoušky na sobotní utkání KP - Vilémov - Žatec s výkopem v 17 hodin. Slosování vstupenek o hodnotné ceny, bohaté občerstvení a krásné počasí zajištěno.

MB 18.dubna 2018, 10:43

Ještě doplním prezidenta:

V sobotu 21.4. od 17:00 na hřišti v Lipové derby 15. kolo okresního přeboru Šluknov B - Mikulášovice (na podzim jsme si vyměnili pořadatelství a hráli v neděli u nich)

Ve středu 25.4. od 17:00 se v Lipové hraje odložené utkání 12. kola Šluknov B - Verneřice

prezident 17.dubna 2018, 09:24

Zveme diváky na závěr tohoto týdne. Bude plný fotbalu. V sobotu 21.4. od 10 hod. hrají mladší žáci s Boleticemi. Hned po nich od 12 hodin hraje dorost s Dubí. V neděli 22.4. od 14 hodin hraje "A" mužstvo proti Svádov Olšinky. Aby fotbalu nebylo málo hraje "A" mužstvo v úterý 22.4. dohrávku s Březinami od 17 hodin.
Přijďte v hojném počtu všechny naše hochy povzbudit.

prezident 15.dubna 2018, 09:33

Sobota 14.4. se z pohledu našeho příznivce jeví jako velmi neúspěšný den. Mimo mladších žáků prohrál po "A" mužstvu v Trmicích i dorost na umělce ve Skoroticích 3 : 2. Tentokrát se asi nemůžeme vymlouvat na slabou účast hráčů, protože podle zápisu o utkání byla soupiska přeplněná náhradníky. Pouze snad to, že obrana dorostu hrála dopoledne za "A". Obě naše branky dal Ondřej Bartoš.
Věřím, že se alespoň "B" mužstvu podaří dnes v Lipové od 17 hod vrátit Krásné Lípě porážku z podzimu.

prezident 14.dubna 2018, 12:41

Zatím co mladší žáci ve svém prvním jarním utkání vyhráli na domácím hřišti nad Malšovicemi 4 : 1 (3 : 0)
brankami Cvrkal Lukáš 2, Sokol Jakub, Hubáček Matěj.
Našemu "A" mužstvu se venku nedařilo a po výhře doma nad Union Děčín 4 : 2, podlehlo Trmicím 3 : 1
( 1 : 0 ) jedinou naší branku dával Čurgali Jakub.