Kniha hostů

Celkem 17156 příspěvků. Nový příspěvek můžete zadat zde (zadání nového příspěvku):
xxx 21.května 2018, 07:33

To je konec zas někteří hráči zabijou celou sezónu svou nedisciplinovaností někdo už by se mohl nad tímto problémem zamyslet a domluvit tresty pro tyto hráče.

prezident 19.května 2018, 19:13

Tak nás "A" mužstvo moc nepotěšilo. Podlehlo domácím Dobkovicům 5 : 3, poločas 1 : 0. Branky za nás dávali Mikula 2 a Hajduk. Poslední 2 branky jsme dostali v 89 a 90 minutě. Obdivuji mladého Fandu Dvořáka, že měl odvahu vlézt do branky, když je od elévů kovaným obráncem, místo jednoho z našich 5 ti brankářů, Ticháčkovi se nedivím, zdravotní problémy měl už před posledním domácím zápasem. Ale co ostatní. Že by pochybení vedení mužstva?. Nebo něco jiného. Jeden příklad. Auto bylo k dispozici a Brda mohl přivézt do Dobkovic s sebou ze Štětí brankáře dorostu, když ve Štětí dělal dorostu asistenta a za "A" také nastoupil.
Ještě že máme mladší žáky, kteří v pátek doma porazili vedoucí D. Poustevnu 4 : 1 branky dávali Dušík, Hubáček, Abrt, Zbončák.

Malaník 19.května 2018, 15:06

Jen stručně k dorostu.Prohra ve Štětí 1:4, branku ve II.poločase dal Zajíček.Jednak jsme hráli na hřišti vítěze základní části, ale hlavně nám chybělo 5 základních hráčů/ Schneider,Zabilka,Mládek-všicbni pro áčko,zraněnýBeran, omluvený Bartoš/,jedno nemocného jsme doslova vytáhli z postele a jeden skončil kvůli zápasu marodění s anginou..To vše není omluva, výsledek mohl být lepší, jen konstatuji fakta.

manager SK 18.května 2018, 14:25

Zveme všechny vilémovské fanoušky na sobotní důležitý mistrovský zápas KP, kde hostíme od 17 hodin velmi silné Modlany v souboji o vytoužené 3.místo v tabulce. Tipovací soutěž, slosování vstupenek o parádní ceny (whisky, šampusy apod.,zrekonstruované dětské hřiště, skvělé občerstvení. Přijďte fandit a bavit se. Pěkné počasí zajištěno.

prezident 17.května 2018, 07:47

V pátek 18.5.18 hrají naši mladší žáci doma s Dolní Poustevnou od 17 hodin.

Alex 16.května 2018, 09:48

Šluknov-Heřmanov 3-1
Skvělé počasí, skvělá divácká kulisa, přijel poslední tým tabulky, to vše nasvědčovalo krásnému odpoledni. Také to vše dopadlo dobře, i když nějaké chyby na kráse to mělo. Fanoušci se výborně bavili, hned v první minutě jsme vstřelili branku. Dokázali jsme brzy vstřelit i druhou a vypadalo to na velký debakl. Hosté se zakopali na své polovině a bránili. Ovšem to nám nevyhovovalo a nedokázali jsme se do přehuštěné obrany prosadit. Několik dalších šancí jsme přeci jen měli, ale pálili jsme slepými náboji. Hostům se dokonce podařilo snížit, ale pokračovali jsme v tlaku. Ve druhé půli jsme dali brzy pojišťovací třetí branku, vypracovali opět několik šancí, ale vytouženého bůra jsme dát nedokázali. Přesto tři body zůstali doma, což je důležité. Teď začne série utkání s týmy z čela tabulky a to se bude lámat chléb. Je potřeba zlepšit kombinace a dát záležet v šancích. Nyní jedeme do Dobkovic a za čtrnáct dní přijede první Chuderov.

prezident 12.května 2018, 19:11

Dorost dnes v 1. kole nadstavby porazil doma Mojžíř 5 : 0. Branky dávali Mládek 3, Beran, Schneider.
"B" mužstvo prohrálo v Markvarticích 2 : 1. Naší branku dával Vyšohlíd.

12.května 2018, 15:00

Chuderov dnes jen za dva body. Zítra ho snad stáhnem na tři bodiky.

Alex 11.května 2018, 15:15

Souhlasím, určitě není naší strategií dělat z toho profi tým a tahat hráče z dálky. Chceme hrát s místními, případně doplnit hráči z Šluknovského výběžku a zlepšovat se. Každopádně A-třída se tu roky hrála, tak nevidím důvod, proč by to nezvládla nová generace.
Zveme diváky tento víkend na dva zápasy. V sobotu v 10 začíná nadstavba dorostu s Mojžířem, kdy hraje 5 nejlepších mužstev 1.třídy Ústeckého kraje mezi sebou. V základní části jsme skončili na druhém místě za Štětím. V neděli ve 14 hodin bude chtít A mužstvo získat další body doma s Heřmanovem.

Curgi 11.května 2018, 13:27

Kvalitní je dost, dorostenci by měli byt lepší a lepší. Nema cenu tahat lidi zdaleka at to hrají místní.

Divák 11.května 2018, 11:55

Alexi, když se postoupí tak budou zapotřebí nový hráči aby tým byl kvalitnější než je. Je někdo v hledáčku... přemýšlí se už o tom? Diky

prezident 11.května 2018, 10:49

Dorost dohrál svou soutěž a protože s účastí pouze 10 mužstev byla krátká, rozhodlo se vedení KFS prodloužit sezonu dorostencům o nadstavbovou část.
V nadstavbové části hrají oddíly ve skupině A dle umístění na 1. - 5. místě a 6. - 10. místě 5 kol jednorázově mezi sebou. Začíná se s 0. body. Z konečné tabulky vznikne ve skupině A vítěz.
Ze dvou domácích utkání začíná náš dorost tuto sobotu 12.5. od 10 hod. s Mojžířem.

Alex 9.května 2018, 11:59

Bohužel to nemáme ve vlatních rukou, Chuderov má náskok. Nejdeme přes mrtvoly, ale určitě budu rád, když Chuderov bude klopýtat... aktuálně prohráli dohrávku, tak se náskok tenčí.

Fanda 8.května 2018, 13:15

Alexi jaký čelní příčky snad chcem postoupit a tvrdě za tím jdeme, ne ???

Alex 7.května 2018, 13:51

Přestanov-Šluknov 1-4
na utkání jsme odjížděli jen ve dvanácti hráčích, když z různých důvodů nebyli Hajduk, Knížek, Kirchner, Richter, Švec, Léhrl a Dvorák ml. Přesto jsme jeli pro tři body. To se nakonec podařilo, ale nebylo to vůbec jednoduché. Prvních třicet minut jsme byli lepší a podařilo se nám jít do vedení, když Čurgali Jakub prošel středem obrany a zakončil podél gólmana. Bohužel do poločasu domácí vyrovnali po přizemním centu ze strany. Druhý poločas to byl boj o každý míč, každý souboj hodně bolel. Za druhou žlutou dostal Holešovský v 70.mintuě červenou kartu. Paradoxně to mužstvo ještě více semklo a v deseti jsme zabojovali a rozhodli utkání. Střídající Brda oživil hru a byl i u rozhodujícího gólu, když prošel přes dva hráče, naservíroval míč před branku Mikulovi, který na dvakrát vstřelil gól. Domácí se snažili o vyrovnání a po nedorozumění jsme přežili velkou šanci, když míč skončil těsně nad břevnem. Pojistku vstřelil náhodnou střelou do šibenice z 18 metrů Čurgali Ladislav st. :) . Těsně před koncem ještě upravil skóre Mládek. Je to cenné vítězství, které nás udrželo ve hře o čelní příčky.

Alex 7.května 2018, 13:28

Dlužím dva zápisy z utkání:
Horní Podluží-Šluknov 1-3
Do Horního Podluží to máme pouze 20 km, tak přijelo velké množství fanoušků. Napočítal jsem jich 35 a za krásného počasí hlasitě fandili. Odměnou jim bylo vítězství, když rozhodnutí přišlo před poločasem. Nejprve se prosadil po centru Svoboda a vzápětí i Holešovský. Byl vyloučen i hráč domácích a tím bylo rozhodnuto. Třetí gól vstřelil Richter a navíc hráči mnoho dalších šancí nevyužili. Domácí dokázali vstřelit čestný úspěch, přesto nálada byla výborná i s tradiční děkovačkou po utkání.

manager SK 4.května 2018, 18:19

Zveme všechny vilémovské fandy na zítřejší sobotní zápas k nám na stadion, kde hostíme velice silný tým SK Srbice, který je na 3.místě tabulky a má ve svém kádru mnoho zvučných jmen, které prošly teplickou líhní mj. i syn internacionála Pavla Verbíře nebo gólman Zacharda, dále Jelen, Khaur, Beran, Zikmund a další hráči zvučných jmen. Začátek zápasu je v 17 hodin, v tombole je coby tahák - fůra dřeva z dovozem až domů. Dětské hřiště otevřeno. Bohaté občerstvení zajištěno. Přijeďte fandit a bavit se.

Dušan Blanár ... 2.května 2018, 23:37

... ten příspěvek ohledně vaší sítě za bránou u silnice je si myslím, trochu víc jak nemístná sranda mimo mísu. Jeden z našich fans házel triko jednoho z nás a ono [to triko] se tam lehce navrchu zachytlo. Ten, co mu to triko patřilo, dvakrát, třikrát zatáhl, resp.zatřepal za onu síť a to triko následně spadlo. Já, ani kdokoliv z osazenstva u stánku si ničeho nevšimlo. Tzn.nechápu tuto reakci.

Alex 2.května 2018, 23:00

O ničem nevím, ať mi napíše Dan H. o co jde, fanoušci se chovali během celého utkání slušně a pak jeli busem domů. Nikde zatím nebyl vůbec žádný problém.

Re 1.května 2018, 23:31

Fnas máte dobrý, ale chovaj se některý jak banda kreténů, tohle udělat my u vás, tak se z toho poserete..ničte si vlastní hřiště.