Aktuálně z klubu

zveřejněno 29.12.2003

Zimní příprava A mužstva

Po krátkém odpočinku hráči zahájí zimní přípravu 31.12.2003, od 10:30 bude na škvárovém hřišti sehráno utkání "staří - mladí". Hráčský kádr zůstane téměř nezměněn. Hostování ukončil Milan Kott a vrací se do D. Poustevny. Jan Plachý z pracovních důvodů musí na nějaký čas přípravu přerušit. Na hostování do Vilémova měli namířeno Radek Stelmaščuk a Petr Janda. Stelmaščuk se nakonec rozhodl zůstat a odchod Jandy se též nekoná. Naopak operace Láďu Čurgaliho čeká pravděpodobně v lednu 2004. Rádi bychom, aby se do přípravy postupně zapojili i dorostenci Janeček, Diviš, Hrobár a Kafka. Hostování ukončil i Marcel Jírava.
Trénovat budeme leden až únor 2004 4x týdně. Je naplánováno i několik přípravných utkání. Musíme se dobře připravit na jarní část soutěže, abychom důstojně obstáli a nezklamali naše diváky.

Hráči pro zimní přípravu :
Brankáři : R. Janda a P. Janda
Hráči : P. Hlavsa, R. Král, A. Holešovský, P. Horák, Z. Dušík, K. Rýdl, P. Novotný, P. Jírův, R. Stelmaščuk, Z. Kirchner, J. Kopčan, V. Svačina, M. Navrátil, M. Dostál, P. Blažek, J. Hajduk, T. Luft, M. Šulc, (L. Čurgali) a již zmínění dorostenci.

SK Plaston Šluknov