Aktuálně z klubu

zveřejněno 2.10.2019

Zápis ze schůze

Zápis ze schůze výboru oddílu kopané SK Plaston Šluknov, z.s. ze dne 1.10.2019

  • přítomni : Kolomazník, Čurgali, Novotný, Brynda
  • omluveni :
  • program :
    • 1) organizační
    • 2) různé

  • 1)
    • „A“mužstvo - 9.k. SO 5.10.19 doma Střekov od 16 hod HP Adámek
    • „B“mužstvo - 5.k. NE 22.9.19 7.k. NE 6.10.19 doma Verneřice od 16 hod
    • dorost - 8.k. volno
    • starší žáci - 5.k. NE 6.10.19 doma Cvikov od 10 hod. HP Kolomazník
    • st. přípravka - 5.k. SO 5.10.19 doma K. Lípa od 10 hod HP Kolomazník
    • ml. přípravka - 5. turnaj NE 6.10.19 Rumburk od 9 hod OA

  • 2) různé
    • výsledky utkání :
      • „A" mužstvo 6.kolo venku Spořiče 4 : 4 ( Mikula 3, Schneider) PK 4 : 5
      • „B" mužstvo 4.kolo venku V Šenov 3 :1 ( Vyšohlíd )
      • 6. kolo doma doma Trnovany 6 : 6 ( Dreveniak 3, Zajíček, Cina, Vlk ) PK4 : 3
      • Starší žáci přeloženo na 19.9.19
      • Starší přípravka doma Rumburk 3 : 2 ( Hladík 2, Hejtmánek )
      • Mladší přípravka 2. turnaj ve Varnsdorfu 2. místo
    • „A" mužstvo venku Dobroměřice 5 : 1 ( Čurgali L. st. )
    • „B“ mužstvo venku Dobkovice 13 : 1 ( Dvořák František )
    • Dorost doma Chlumec 12 : 0 ( Cina 5, Zajíček 3, Dreveniak, Holešovský, Černoušek PK, Nejedlý PK )
    • Starší žáci doma 3.k. Jiříkov 2 : 5 ( Hubáček, Stanko ), venku 4.k. Horní Libchava 1 : 8 ( Kaucký 2, Abrt 2, Halamka, Tilner, Hubáček, Nejedlý )
    • starší přípravka 3.k. doma D. Poustevna 8 : 3 (Hladík 2, Landa 2, Hlavsa, Hák, vlastní, 4.k. venku Chřibská 6 : 12 ( Hladík 4, Hejtmánek 3, Hlávková, Skopal, Landa, Holakovský 2 )
    • mladší přípravka . 4. turnaj Varnsdorf 1. místo
    • „A“ mužstvo podlehlo Vilémovu ve 2. kole turnaje vysoko 11 : 1 ( Mikula )
    • projednány výsledky mužstev z posledních mistrovských utkání . Vstup našeho „B“ mužstva se do nové sezony zatím nepovedl, chybí soutěži odpovídající brankář.
    • Dorost Brozan se odhlásil ze soutěže
    • Úkoly :

      1) zajistit výběr členských příspěvků a FAČR
      Termín : do 3069., odpovídá : Čurgali

      2) zajistit účast delegátu na konferenci 10.10. v Ústí n/L. odeslat včas přihlášku
      Termín : do 10.10., odpovídá : Čurgali

      3) zajistit revizi přenosných branek
      Termín : do 30.4., odpovídá : Čurgali

      4) připravit hřiště na SO pro st.žáky a „A“ mužstvo , na NE pro St. žáky
      Termín : 5.10. a 6.10., odpovídá : Čmugr

Další schůze se koná v úterý 8.10.2019 na stadionu od 18:30 - změna vyhrazena

Ivan Kolomazník

SK Plaston Šluknov