SK Plaston Šluknov B - TJ Čechie Horní Podluží

Šluknov B Horní Podluží

1:2 (0:2)

SK Plaston Šluknov B - Horní Podluží

V tomto utkání chtělo naše béčko potvrdit, že bod z minulého utkání venku nebyl náhodný. Úvod ovšem patřil hostům, když hned ve druhé minutě odražený míč napálil nechytatelnou střelou hráč Podluží 0:1. Po chvíli se Šluknov otřepal a hra se vyrovnala. Mohlo se vyrovnat i skóre, ovšem hlavička Čurgaliho skončila jen na tyči. Konec poločasu znovu Šluknov nezvládl a inkasoval gól do šatny na 0:2.

Do druhé půle nastoupil Šluknov se snahou o vstřelení gólu a pokusit se zdramatizovat utkání. Moravec nejprve z přímého kopu těsně minul šibenici a po chvíli se mu již reparát podařil. Střela tentokrát nebyla tak nebezpečná, ovšem brankařovi proklouzla do sítě 1:2. Domácí poté ještě zvýšili svoje úsilí, s postupem času i s větším rizikem. Několikrát zastavil brejk hostů brankář Syrový, když hrál až falešného stopera. Šluknov hrozil hlavně ze standardních situací, ale žádná z nich již neskončila gólem. Domácí hráče musíme pochválit za velkou snahu, ovšem přiznejme si, že soupeř byl o ten jeden gól lepší a vítězství si zasloužil. Přesto myslím, že výkony mužstva mají vzestupnou tendenci a o udržení v B-třídě se úspěšně hráči poperou.

Branka : Moravec

Sestava : Syrový – Svačina,Novotný(Galbavý), Král, Horák(Grolmus)- Koukol (Budský), Stelmaščuk, Moravec, Morkus - Vyšohlíd, Čurgali

Mojžíř - Union Děčín 2:1 (0:1)Liběšice - Úštěk 0:1 (0:0)Březiny - Heřmanov 1:7 (0:2)
Chuderov - Chabařovice 2:1 (1:0)Prackovice - Libouchec 2:4 (0:2)Junior Děčín - Vaňov 2:1 (1:0)