14. kolo - 8.11.2003 - I.A třída

SK Plaston Šluknov - Ludvíkovice

Šluknov Ludvíkovice

3:0 (0:0)

Už asi nezjistíme, proč jsme na domácím hřišti odehráli první poločasy u všech utkání tak špatně. Ani poslední zápas podzimu respektive předehra jara I. A třídy nebyl vyjímkou. Bez pohybu a nasazení jsme neměli hosty čím překvapit. Šancí na vstřelení branky bylo i obou týmů málo. Ty největší byly na naší straně. Ani Stelmaščuk ve 28. min a Král ve 40.min nedokázali zblízka zakončit brankou. I proto byl po I.poločase stav nerozhodný.
Ve II.poločase to vypadalo, jako když proti hostům nastoupilo úplně jiné mužstvo. Od 46.min jsme soupeře výrazně přehrávali. Pod tlakem se hráči hostí dopouštěli chyb v obraně, které jsme dokázali potrestat. V 51.min po přihrávce Jíravy vstřelil Stelmaščuk zblízka gól na 1:0. Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat. V 55.min střela Dostála z přímého kopu sice neprošla přímo na branku, ale odražený míč pohotově vstřelil do branky Jírava na 2:0. V 60.min padla poslední branka utkání. Na konci pěkné akce byl po přihrávce Kirchnera opět Stelmaščuk a svým druhým gólem upravil na konečných 3:0 pro domácí. Závěr utkání přinesl velké šance na obou stranách. V 80.min po přihrávce Dostála obešel Jírava i brankáře hostí, ale střela těsně minula prázdnou branku. Naopak hosté nedokázali v 89.min proměnit pokutový kop. Umístěnou střelu brankář Petr Janda nádherně kryje. Za výkon v II.poločase jsme si vítězství zasloužili. Hosté z Ludvíkovic zůstali hodně dlužni své pověsti a svým výkonem nám vítězství ulehčili.

Branky : Stelmaščuk 2, Jírava

Rozhodčí : Šťastný ( ŽK 0:1)
Návštěva : 220 diváků

Sestava : Janda P. - Dušík, Král, Dostál, Rýdl - Jírava, Kirchner, Navrátil, Stelmaščuk - Blažek, Kopčan
Střídali : Jírava, Svačina a Hajduk. Dále připraveni Kott a brankář Roman Janda.

( )

Chlumec - Velké Březno 1:3 (1:0)Štětí B - Česká Kamenice 0:0 Všebořice - Milešov 4:1 (1:0)
Bezděkov - Rumburk 2:1 (1:1)Jílové - Trmice 4:0 (3:0)Straškov - Pokratice 0:3 (0:0)