FK Chuderov - SK Plaston Šluknov

Chuderov Šluknov

6:2 (3:1)

V Chuderově jsme neuspěli

Zápas podzimu nevyšel podle našich představ. Chtěli jsme rozhodně bodovat a přijeli jsme s útočnou taktikou.

Vytvořili jsme si v první půli několik tutových šancí, ale nedokázali jsme je využít. Snažili jsme se kombinovat, ovšem často jsme chybovali a domácí trestali. Posílali jednoduše míč přízemními pasy za obranu, což na nás platilo. Bylo vidět, že to mají nacvičené, útočníci byli v náběhu a reagovali rychleji, než obrana. To byli také tři rozhodující okamžiky utkání. Nejprve hasil Lukáč nebezpečí skluzem ve vápně. Trefil sice míč, ale údajně i s faulem a z pokutového kopu jsme inkasovali. V dalším úniku Lukáč stíhal útočníka, který upadl a byla z toho červená karta. Další gól jsme dostali podobně, když útočník běžel sám téměř od půlky. I v deseti jsme si vypracovali šance, ale domácí již byli na koni a působili fotbalovějším dojmem.

V druhé půli jsme se snažili zdramatizovat utkání, ale po čtvrtém gólu bylo již jasno o vítězi. Frustraci z výsledku neunesl Knížek, když po odpískání zakopl míč a po druhé žluté byl také vyloučen. Takže nejen, že jsme prohráli, tak navíc jsme oslabeni do dalšího utkání o dva důležité hráče.

Přijeli nás podpořit i FANS, proto je potřeba doma zabojovat a odvděčit se jim kvalitním výkonem a vítězstvím proti Jiříkovu.

Branky : Řezníček 2, Elmerich 2, Vosyka, Nývlt - Čurgali, Mikula

Rozhodčí : Doubek - Formánek, Zitko
ŽK : Rohlík, Šindelář - Lukáč, Knížek, Mikula; ČK : 0 - Lukáč, Knížek
Návštěva : 60 diváků

Sestava Chuderova : Bakiu - Šindelář (79' Kuna), Moučka (50' Protschke), Rohlík Jan, Guttmann (60' Řezníček Tomáš), Rohlík Michal, Řezníček David, Soukup, Vosyka, Zvonek, Nývlt (64' Elmerich)

Sestava Šluknova :Ticháček - Lukáč, Schneider (21' Zabilka), Knížek, Čurgali, Hák (78' Šeliga), Mikula, Lehrl (67' Svoboda Tobiáš), Hajduk (80' Brda), Holešovský, Švec

( Ladislav Čurgali )

Chabařovice - Heřmanov 6 : 0 (4:0) Chlumec - Trmice 4 : 2 (0:0) Březiny - Horní Podluží 1 : 2 (0:1)
Jiříkov - Svádov Olšinky 3 : 4 (1:2) Hostovice - Union Děčín 2 : 1 (1:1) Dobkovice - Přestanov 3 : 2 (3:1)