TJ Sokol Milešov - SK Plaston Šluknov

Milešov Šluknov

1:1 (1:0)

Milešov - SK Plaston Šluknov

Šluknov přijel do Milešova s velkým respektem, protože se ještě nikdy nepodařilo na tomto hřišti vyhrát a několikrát dostal velký příděl. Přesto byl cíl pokusit se znovu bodovat.

Začátek byl na špatném terénu opatrný. Mírnou územní převahu měli domácí. S postupem času se začalo přiostřovat, hrálo se s velkým nasazením a důrazem z obou stran, ale v rámci fair play. Na vyložené šance to bylo v první půli vyrovnané 2-2. Šluknovské nevyužili Očipka a Dobeš. Soupeř jednu využil, když přesnou přízemní přihrávku gólově zakončil ve 30.minutě Hlaváček 1:0.

Druhý poločas se hosté ještě více tlačili do předu a domácí vypadali tou aktivitou viditelně zaskočení. V 70. minutě přišlo i vyrovnání. Očipka přešel přes dva hráče, nahrál na Stelmaščuka, který patičkou míč předal na Zárubu. Ten odcentroval na zadní tyč, kam si naběhl Čurgali a vyrovnal volejem do protipohybu 1:1. Když byl vyloučen domácí Brabenec, mohl Plaston i vyhrát, ovšem i Milešov hrozil. Nakonec byli obě strany spokojené s bodem.

Na tom terénu to bylo velmi dobré utkání z obou stran. Obě mužstva se snažila hrát útočně a rozhodně měli diváci na co koukat.

Ohlasy po utkání :

Čurgali Ladislav - Již čtvrtý zápas hraji na levé obraně. Je to pro mě těžké, celý život jsem hrál v záloze a nebo útoku. Je tím logické, že nevydržím v zadu a snažím se co nejvíce podporovat útok a tím musí pomoci ostatní v obraně. Někdy se to daří, někdy ne. Dnes to nebylo ode mě ideální, možná jsem mohl prvnímu gólu zabránit, měl jsem i několik zkažených jednoduchých nahrávek, ale gól vše stokrát vynahradil, obzvláště, když byl bodový.

Branky : Hlaváček - Čurgali

Rozhodčí : Spišák
ŽK : 5-2; ČK Brabenec - 0
Návštěva : 80 diváků

Sestava : Bednář - Svačina - Dvořák, Novotný, Čurgali - Stelmaščuk, Dobeš, Kirchner, Zbončák D. - Záruba, Očipka
Střídali : Baulovič, Čech

( Ladislav Čurgali )

Video z utkání :

První branka zápasu, domácí se ujímají vedení 1:0

Naši bojují, na konečných 1:1 srovnává Láďa Čurgali - moc pěkná branka.

Sestřih několika dalších šancí zápasu

Libouchec - Mojžíř 3:2 (0:1)Přestanov - Krupka 2:2 (1:0)Velké Březno - Rumburk 1:2 (1:0)
Jílové - Soběchleby 4:4 (2:2)České Kopisty - Pokratice 1:2 (1:1)Junior Děčín - Modlany 3:1 (2:1)