FK Česká Kamenice - SK Plaston Šluknov

Česká Kamenice Šluknov

1:2 (0:0)

Česká Kamenice - SK Plaston Šluknov

Derby je pokaždé vyhecované, obvzvláště když obě mužstva bojují o záchranu v soutěži. O to cennější jsou tři body, které Plaston přivezl zpět do Šluknova.

Už v 5.minutě šel Stelmaščuk sám na gólmana, ale nedal. Jinak útočné akce většinou končili na velkém vápně. Soupeř byl na tom zhruba stejně, bylo vidět, že nikdo nechce dostat první gól.

Ve druhém poločasu už šancí přibylo, nakonec i padly branky. V 65.minutě Blažek po trestném kopu Stelmaščuka na zadní tyči hlavou nezaváhal a bylo to 0:1. Bohužel ihned o minutu později střela Švandy z dvaceti metrů k tyči překvapila brankáře Čmugra 1:1. Útoky se po té přelévali ze strany na stranu, ale již to vypadalo na dělbu bodů. Rozhodčí nastavil 4 minuty a to se ukázalo rozhodující. Domácí obrana špatně odkopla míč, který se nakonec dostal k volnému Bobelákovi. Ten nekompromisně střelou pod břevno rozhodl 1:2. Po rozehrání již rozhodčí zápas ukončil a propukla obrovská radost hostů.

Hodnocení kapitána mužstva :

Kirchner Zdeněk : Mám ohromnou radost, ale čeká nás ještě dost zápasů, ve hře je hodně bodů. Snad výhru potvrdíme i doma.

Branky : Švanda - Blažek, Bobelák

Rozhodčí : Urban
ŽK : 3-7
Návštěva : 100 diváků

Sestava : Čmugr - Holešovský - Horák, Jäger, Kessler - Bobelák, Kirchner, Adamec, Zbončák - Stelmaščuk, Diviš
Střídali : Blažek, Baulovič, Lukacz

( Ladislav Čurgali )

Video z utkání :

První branka zápasu, přesná hlavička Sonyho , vedeme 0:1

Soupeř po několika minutách vyrovnává, stav 1:1

Poslední sekundy zápasu a krásný gól Bobeše, vyhráváme 1:2

Lovosice - Přestanov 3:0 (1:0)Libouchec - Rumburk 1:0 (0:0)Krupka - Modlany 1:1 (0:0)
České Kopisty - Jílové 2:2 (2:0)Soběchleby - Milešov 1:2 (1:0)Junior Děčín - Velké Březno 3:2 (2:1)