SK Plaston Šluknov - Asociace sportovních klubů Lovosice

Šluknov Lovosice

0:1 (0:0)

SK Plaston Šluknov - Lovosice

Šluknov chtěl v tomto utkání konečně dokázat, že má i na tým z popředí tabulky. Herně se to podařilo a náš tým byl vyrovnaným soupeřem, ovšem výsledkově vyšel na prázdno.

V úvodu překvapivě domácí lépe kombinovali a vytvořili si mírnou územní převahu. Hosté spoléhali na nakopávané míče na útočníka Jandu, který byl obránci dobře pokrytý. Do velkých šancí se ale Šluknov nedostával, nedaří se do plných vymyslet překvapivé řešení, přečíslit a tím vytvářet gólové šance. Přesto se nedá upřít snaha a několik náznaků šancí tam bylo. Poločas skončil bezbrankovou remízou.

Druhý poločas přišlo i několik šancí. Za Šluknov měl dvě slibné šance dvojitý střelec minulého utkání Hajduk, ovšem tentokrát neměl potřebný klid v zakončení. Jednou z mála pěkných střel ze střední vzdálenosti ještě zahrozil Hermann, ale brankář střelu vyrazil. I hosté se do šancí dostali, Janda ovšem z blízka netrefil míč, jak by si představoval. Rozhodnutí přišlo po přísně nařízeném pokutovém kopu, který s přehledem proměnil Proft 0:1. V závěru byl vyloučen za nesportovní chování Lovosický Janů. Po té domácí přimáčkli hosty ke své brance, ale již se vyrovnat nepodařilo.

Opakoval se tak výsledek z minulého roku, kdy hosté zvítězili ve Šluknově stejným způsobem 0:1. Remíza by ovšem byla v tomto utkání spravedlivější. Mimo utkání s Juniorem Děčín jsou zápasy výsledkově hodně vyrovnané, rozhodují maličkosti, o které Plastonu unikají body skrz prsty. Důvodem je určitě i málo vstřelených branek, nedaří se s lehkostí zakončovat. Na každý gól se mužstvo hrozně nadře.

Branka : Proft

Rozhodčí : Smreček
ŽK : 3-3, ČK 0-1
Návštěva : 150 diváků

Sestava : Bednář - Kirchner, Adamec, Holešovský - Hlavsa - Jírův, Hermann, Navrátil, Vyskočil - Hajduk, Blažek
Střídali : Čurgali, Rýdl, Novotný