SK Plaston Šluknov - TJ Sokol Milešov

Šluknov Milešov

0:3 (0:1)

SK Plaston Šluknov - Milešov

Šluknov hostil druhé mužstvo tabulky Milešov a pokud chtěl soupeře do konce sezóny předhonit, musel v tomto zápase vyhrát. Zápas začal opatrně z obou stran, hrálo se hlavně mezi oběma šestnáctkami. Nepříliš atraktivní hru narušil až gól hostí, když Pavel Pazdera hlavou překonal brankáře Jandu 0:1. To psychice domácích rozhodně nepřidalo. V domácích utkáních se stále Šluknovu nedaří a po obdrženém gólu to bylo znovu výrazně znát.

Druhý poločas se Šluknov snažil o vyrovnání, ale brzo je zchladil přesnou střelou ze střední vzdálenosti Hanzl 0:2. Do kolen dostal domácí mužstvo Petr Pazdera gólem na 0:3. V závěru byl vyloučen navíc domácí Svačina.

Je to již ohraná písnička, ale jak je to možné, že z venku Šluknov vozí nejen body, ale i herně je vše o.k.? Doma se hráči trápí, hraje se bez pohybu, nepřicházejí tudíž šance a ani tím pádem góly. Proto je fotbal tak zajímavý, že nelze jednoduše říci, tohle mužstvo je kvalitní a bude stále vyhrávat a tohle vždy prohraje. Stačí se podívat na nynější Slávii. Vedla ligu, atraktivní fotbal, nejlepší útok podle vstřelených branek a pak nedá 500 minut gól a nevytváří si ani šance. Nedá se nic dělat a nezbývá jen doufat, že Šluknov získá ztracené body znovu venku a příště doma zvítězí.

Branky : Pazdera Pavel, Hanzl, Pazdera Petr

Rozhodčí : Jiřík
ŽK : 4:2, ČK : 1:0
Návštěva : 250 diváků

Sestava : Janda Roman - Holešovský A. - Svačina, Tillner, Lukáč - Moravec, Kirchner, Vichterey R., Kern - Blažek, Stelmaščuk
Střídali : Diviš, Vichterey Milan, Hauptman

( Ladislav Čurgali )

Pokratice - Trmice 2:1 (0:1)Rumburk - Lovosice 0:1 (0:1)Bílina - Chlumec 6:0 (3:0)
Modlany - Přestanov 3:0 (1:0)Jílové - Velké Březno 4:0 (2:0)Bezděkov - Česká Kamenice 3:1 (0:1)