TJ Přestanov - SK Plaston Šluknov

Přestanov Šluknov

0:2 (0:1)

Přestanov - SK Plaston Šluknov

Po dvou nevydařených zápasech jsme slavili vítězství. První poločas jsme začali ve svižném tempu a domácí jsme zatlačili před jejich branku. Již v 5. minutě tvrdou hlavičkou překvapil brankáře Vyšohlíd a vedeme 1:0. Po té se hra vyrovnala a bylo vidět několik šancí na obou stranách ,kdy naše vedení držel dnes velmi výborný brankář Petr Janda. Ještě před koncem poločasu měl šanci Ondra Moravec a při pokusu přelobovat vyběhnuvšího brankáře přehodil i branku.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem pojistit vedení a pokud možno neinkasovat. Hra pokračovala ve stejném duchu jako první poločas. I když jsme se museli obejít bez některých opor základní sestavy ,ač už pro zranění nebo karetní trest. Tak to na naší hře nebylo vůbec znát. Bojoval jeden za druhého a tak by to mělo vypadat. Hosté se snažili alespoň o vyrovnání ,ale všechny šance jim překazil náš již zmiňovaný vynikající Petr Janda. A tak přišel pro domácí trest v 80. minutě zatáhl míč po lajně Zdeněk Kirchner a nádherným centrem přes celé vápno našel nabíhajícího Jardu Hajduka a ten z voleje nedal brankáři domácích žádnou šanci ,tvrdou střelou upravil na konečných 2:0 pro Šluknov. Zápas jsme již dohráli v klidu a domácí jsme už k ničemu nepustili.

Branky : Vyšohlíd, Hajduk

Rozhodčí : Bláha - Kratina, Spišák
Návštěva : 30 diváků

Sestava : Janda Petr - Hlavsa - Jírův, Novotný, Tillner - Hajduk, Kirchner, Moravec, Hauptman - Vyšohlíd, Kafka
Střídali : Luft, Hemmer

( Ladislav Čurgali )

Trmice - Rumburk 1:0 (0:0)Lovosice - Modlany 4:0 (2:0)Chlumec - Jílové 2:1 (1:0)
Pokratice - Bílina 0:3 (0:1)Velké Březno - Bezděkov 2:2 (0:2)Milešov - Česká Kamenice 3:1 (1:1)